Vydáno dne 14. 09. 2008 (192 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – STARŠÍ PŘÍPRAVKA
13. 9. 2008
pořadatel Jablonné n/Orl.

Tímto víkendem začala letošní sezóna pro starší přípravku a zároveň je to i premiérový start starší přípravky v kraji. Rozhodně to z hlediska našich borců nebylo na úvod špatný. Navíc se jej nemohl zúčastnit ani jeden z trenérů, tak jsem se zhostil této funkce já Jarda "Bošťa" Boštík spolu s "Fifikem" Vlastou Felgrem.

LIBCHAVY - ÚSTÍ NAD ORLICÍ   2 : 2 (0 : 2)
Góly: Felgr, Dušek
Premiérový zápas našich borců začal s našim sousedem z Ústí nad Orlicí, takže derby hned na úvod. Kluci začali dost rozpačitě, řekl bych až ospale. Hlavně tato zkutečnost byla vidět zejména na našich oporách a proto výsledek prvního poločasu byl 2 : 0 ve prospěch soupeře. Do druhého poločasu jsme trochu upravili základní sestavu a výsledek se postupně dostavil. Kluci se začali pomalu osmělovat a zároveň i soupeře přehrávat. Vše bylo korunováno krásnou střelou Adama Felgra, která znamenala první gól našich. To dodalu zápasu koření a patřičnou dramatičnost. Pak jako správný kapitán vzal otěže do svých rukou Štěpán Dušek a k naší velké radosti dokázal výsledek vyrovnat střelou z dálky, kdy míč cestoval nejdříve na břevno, pak do tyče, aby nakonec rozvlnil síť.

LIBCHAVY - POLIČKA  0 : 5 (0 : 2)
Tento zápas měl podobný průběh jako s Ústím i se stejným výsledkem na konci prvního poločasu (0 : 2). Bohužel druhý poločas zvrat nepřinesl. Navíc výborně hrající soupeř zatížil naše konto ještě o tři góly.

JABLONNÉ NAD ORLICÍ  - LIBCHAVY  2 : 3 (1 : 1)
Góly: Lukeš Míša 2x, Felgr
Infarktový zápas se štěstným koncem. Vedení našich zajistil Míša Lukeš a zdálo se, že si kluci vzpoměli na minulý týden, kdy zde v přípravě vyhráli. Jenže domácí nechtěli před vlastním publikem prohrát a do konce poločasu vyrovnali na 1 : 1. Ve druhém poločase začali lépe borci z Jabloného a zvýšili na 2 : 1. V tu chvíli seděl na střídačce Adam Felgr a přesvědčoval mě ať ho pustím na hřiště, že určitě dá gól. Vyslyšel jsem jeho slovům a poslal ho na plac. Adam svá slova potvrdil a vyrovnal na 2 : 2. Za tohoto stavu rozhodčí pískl proti nám penaltu, kterou soupeř proměnil k radosti domácích hráčů a diváků. Jenže k radosti našich hráčů a diváků ji nechal opakovat, jelikož nedal písknutím pokyn ke střele. To autora penalty rozhodilo natolik, že na podruhé branku minul. Nakonec museli domácí vypít kalich hořkosti až do dna, když se podruhé za vydatného povzbuzování své maminky trefil Míša Lukeš a pečetil tak konečný výsledek zápasu. Za tento výkon bych těchl klukům poděkovat, protože ho svým odhodláním a dravostí zvládli na výbornou! Jak se říká odjezdili ho po prdely (všem se za toto slovo omlouvám, ale jinak se to nazvat nedá).

V brance: Lukeš Miloš, Petr Luděk
V poli: Felgr Adam, Šrom Michal, Cabalka Jakub, Lukeš Míša, Buben Vlasta, Lukeš Miloš, Pipek Honza, Dušek Štěpán, Chládek Dominik, Musil Jakub, Petr Luděk, Horníček Aleš