Mýto: Bulva – Kalánek, Jílek, Bartoš, Tupec – Lebeda / 57. Kysilko /, Dvořák / 46. Chadima /, Krýda / 80. Žukovský /, Svoboda – Šikl, Chleboun
Libchavy: Zeman – Borovička, Vinzenz, Karpíšek, Hoffman  –  Šťovíček, Bartoš, Stejskal / 65. Vavřín /, Dostál Jan,  -  Kopfštein, Felgr / 75. Čermák Zdeněk /

Rozhodčí: Gregor Jan, AR 1: Kaplan Jiří, AR 2: Lukes Jan
Střelci: Kopfštein, Šťovíček, Felgr, Stejskal
Nahrávky: Kopfštein 2, Karpíšek, Bartoš
ŽK: 2 : 0  -  Chadima, Jílek
Diváků: 100

Po prohraném domácím zápase došlo v sestavě k jedné změně a přeskupení útoku a obrany. Místo zraněného Michala Martince nastoupil Michal Šťovíček, do obrany se vrátil David Karpíšek a útok hrál ve složení Petr Felgr a Milan Kopfštein. Jak je z výsledku zřejmé, tak se změny prozatím osvědčili, neboť branku dali oba útočníci a navíc i Michal Šťovíček. Vedení jsme se ujali již v 9.minutě, kdy Karpíšek vysunul Milana Kopfšteina a ten nedal domácímu brankáři šanci a vedli jsme 0 : 1. Dále jsme hráli v pohodě a měli převahu. V 25. minutě do pokutového území neohroženě vnikl Miša Stejskal, byl sražen a kopala se penalta. Míč si postavil Honza Bartoš a míč však poslal vedle. Domácí vycítili šanci v 31. vyslal první jejich střelu Tupec, kterou bez problému chytil Zeman. Následující minuta rozhodla, jak se později ukázalo, o osudu zápasu. Naše obrana poprvé propadla, Chleboun z hranici velkého vápna vystřelil a Míra Zeman zázračně míč v pádu vyrazil rukou ovšem před dobíhajícího domácího Svobodu, který opět vystřelil a Míra opět vyrazil a nyní již na roh. V 43.minutě kopal trestný kop Milan Kopfštein, jeho střelu brankář Bulva pouze vyrazil a proti střele Michala Šťovíčka byl však bezmocný a bylo to 0 : 2.  V následující minutě Milan Kopštein nahrál míč do volného prostoru, na který naběhl rychlý Petr Felgr, utekl obránci, udělal kličku brankáři a vsítil třetí gól 0 : 3.
Poločas se nám skutečně povedl, díky Zemanovi jsme přežili „šok“ z neproměněné penalty a  konečně se objevila střelecká potence.
Ve druhém poločase jsme již kontrolovali vývoj zápasu a když v 54. minutě přidal nezvykle levou nohou čtvrtou branku Míša Stejskal bylo rozhodnuto. Sympatické na domácích bylo, že stále chtěli hrát a naši borci si skutečně na velkém hřišti sáhli na dno svých sil. Po dlouhé době jsme též odehráli utkání bez žluté karty a byl k vidění výborný výkon hlavního rozhodčího pana Gregora.
Výborně a nyní v sobotu nás čeká derby – Ústí B …….