Libchavy: Kollert – Borovička, Vinzenz, Karpíšek, Hoffman -  Čermák Zdeněk, Bartoš, Stejskal / 80.Koupil/, Dostál Jan – Kopfštein, Javůrek / 68.Martinec/
Ústí B: Krátký – Marek, Lněnička, David Jan, Dušek / 65.Šebrle/ - Grunta / 55.Ďurič /, Vacek Filip, Procházka, Remeš – Zachař, Staněk / 72. Kukla /

Rozhodčí: Filip Jan, AR 1: Jadrný Tomáš, AR 2: Kaplan Jiří

Střelci: Stejskal, Kopfštein, Javůrek
Nahrávky: Kopfštein 2, Dostál Jan, Stejskal
ŽK: 4 : 1 – Javůrek, Stejskal, Hoffman, Martinec - Lněnička
Diváků: 120

V atraktivním derby na sebe narazili velice mladé celky, průměrný věk domácích, který vyběhl na hřiště byl 25,92 roků a celek hostů byl ještě mladší, když jejich věkový průměr byl 22,28 roků. Lépe začali hosté, když v 8.minutě nebezpečně vystřelil Vacek, ale jeho pokus zlikvidoval ve velké pohodě chytající domácí brankář Tomáš Kollert. Stejně tak v 10.minutě dvakrát vychytal hostujícího ostrostřelce Zachaře. Pokusy domácích likvidoval hostující Krátký. Do hostující sítě padl míč dvakrát, vždy z kopačky aktivního Javůrka, nejprve to byl však ofsajd, podruhé míč vypíchl brankáři Krátkému a rozhodčí odpískal faul. Jinak byl k vidění vynikající fotbal z obou stran, na horu dolu. Bylo jasné, kdo střelí první branku ten asi vyhraje. V mužstvu hostí byl hodně vidět Filip Vacek.
Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí. Nejprve v 48. minutě nebezpečně vystřelil Bartoš, po té v 53. minutě nastřelil hostující břevno hlavou domácí Javůrek. Na druhé straně se do šance dostal Marek, zmenšením úhlu a následným chycením střely se opět vyznamenal domácí Kollert. A pak to přišlo, po pravé straně utekl Milan Kopštein, přesnou přihrávkou našel Míšu Stejskala, ten si zkušeně zpracoval a prostřelil hostujícího Krátkého a bylo to 1 : 0.
Hned v následné minutě vysunul do úniku Honzu Dostála, Míša Stejskal, Dostál zatáhl míč k postraní čáře zpětnou přihrávkou našel rozběhnutého Milana Kopšteina a ten bombou z voleje zvýšil na 2 : 0. Dočkal se i Petr Javůrek, když v 68.minutě dostal přihrávku od Milana Kopfšteina, utekl všem udělal kličku i Krátkému a do prázdné branky dal třetí branku a stanovil tak konečný výsledek na 3 : 0.
Hostům se již nepodařilo výsledek zkorigovat.
Obě mužstva zaslouží pochvalu za předvedený výkon a opravdu rozhodla první střelená branka. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni a ceny od Agra Žamberk obdrželi u domácího týmu Honza Dostál a hostující Filip Vacek.
 Naši borci navázali na výkon z Vysokého Mýta a již se těšíme na příští neděli, kdy se utkáme z úspěšnou rezervou České Třebové. Doufáme však, že nás již bude více a všichni nemocní hráči budou k dispozici.