Mladší přípravka - turnaj krajské soutěže

Lanškroun - Svitavy B 0:2
Libchavy - Lanškroun 1:0
Svitavy B - Jablonné n.O 1:0

Libchavy - Svitavy B 1:1 (0:0)
V prvním zápase na turnaji jsme se utkali se soupeřem ze Svitav a měli jsme mu co vracet a to porážku z minulého týdnu.Kluci nezačali špatně , ale nedařilo se nám přejít do útoku a chyběla přesná přihrávka a proto také první poločas skončil bez branek.Druhý poločas probíhal v podobném duchu,hra nahoru dolů bez zakončení.A pak přišla pohroma ,soupeři jsme svou nesoustředěností darovali rohový kop , z kterého jme si následně dali vlastní gól. Už to vypadalo,že proti Svitavám zase prohrajem ,ale Libcháváci se nevzdali , zabojovali a Míša Boštík jako správný kapitán v poslední minutě utkání vyrovnal na 1:1
Branka: Michal Boštík

Libchavy - Jablonné n.O. 1:0 (0:0)
S klukama z Jablonného jsme sehráli další vyrovnaný zápas.Naše mezihra se sice zlepšila ,ale opět nám chyběl klid před soupeřovou brankou.Do konce poločasu jsme slibné akce nedotáhli do gólového zakončení a jediným pozitivem byla naše hra v obraně kde jsme soupeře nepustili na dostřel naší brance.V druhém poločase jsme trochu přidali a nakonec se naše úsilí vyplatilo,když pěknou přihrávku od Erika Šaldy využil opět Michal Boštík .Další branku se už nikomu vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo naším vítězstvím.

Libchavy - Lanškroun 1:0 (0:0)
Poslední utkání bych zhodnotil asi takto“Když se nám podaří dát gól tak zvítězíme“.Sestavu jsme prostřídali ,aby si zahráli všichni.Hrálo se prakticky na jednu branku,ale góly ne a ne přijít.Prostě těm naším ratolestem z Libchav chybí více klidu a soustředění.Ale nechybí jim bojovnost ,což jako trenéři oceňujeme.A právě bojovnost se nám opět vyplatila a po stejné ose
Šalda—Boštík jsme skórovali a poslední utkání na turnaji vyhráli.

Branky: Míša Boštík

Brankář: Filip Horníček, Matěj Motyčka
V poli: Kája Aubus, Honza Haman, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Míša Boštík, Erik Šalda, Natálka Horáková, Jakub Karlík, Jakub Adamec,Jirka Kašpar, Filip Horníček, Matěj Motyčka.