Česká Třebová: Habrman – Voleský, Kocanda, Hamerník, Konečný – Hurt / 63. Macko /, Kvapil, Mark, Zadražil /78. Gremlica/ - Flídr / 72. Dvořák /, Grepl
Libchavy: Zeman – Čermák Zdeněk, Vinzenz, Karpíšek, Hoffman / 74.Šťovíček /, - Martinec / 46.Kozel/, Bartoš, Dostál Jan, Stejskal  -  Kopfštein, Javůrek / 85. Blažek /

Střelci: Flídr, Grepl, Konečný /PK/ - Martinec Michal
Nahrávky: Stejskal Michal
ŽK: 1 : 2  -  Konečný – Hoffman, Dostál Jan
Diváků: 100

Bez nemocných Borovičky a Felgra jsme do Třebové přijeli pro další dobrý výsledek. Opak byl však pravdou. První šanci jsme měli my, když krásně odcentroval Michal Stejskal ale z jasné šance Michala Martince byl však pouze roh. Domácí nás začali přehrávat, propadávala nám levá strana a ve 13. minutě a v 19. minutě toho domácí využili, když po centrech z levé strany, nestačili zasáhnout nejprve David Karpíšek a po té Zdeněk Čermák a shodou okolností nejlepší hráči domácích Flídr a Grepl vsítili branky a bylo to 2 : 0. Kontaktní gól se nám povedl dát hned ve 24.minutě, když Míša Stejskal rozehrál trestný kop a Michal Martinec se tentokrát nemýlil a bylo to 2 : 1. Domácí nás však dále přehrávali a ve 30.minutě zachraňoval na brankové čáře Dasty Hoffman.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat. Začala se hrát vyrovnaná partie, na kolena nás dostala 64.minuta, kdy Honza Dostál čistě vypíchl míč Greplovi, který po tom upadl a rozhodčí Pražák nařídil penaltu, kterou s přehledem proměnil Jarmil Konečný. Na obou stranách byly šance, ale žádná nebyla využita. Domácí vyhráli zaslouženě.
Utkání se nám nepovedlo a to hlavně v prvním poločase a i zkušeným fotbalistům se nevedlo. Přísnější měřítko snesli pouze Kuba Vinzenz a Milan Kopfštein.