Mladší přípravka - turnaj krajské soutěže v ČT

Libchavy           -    Ústí nad Orl.     2:3
Č. Třebová        -    Svitavy                2:0
Libchavy           -    Svitavy B           2:1
Č. Třebová       -    Ústí nad Orl.      0:3
Č. Třebová       -    Libchavy            0:1
Svitavy               -    Ústí nad Orl.      0:2

Libchavy - Ústí nad Orl. 2:3
Posledně jsme s Ústím prohráli 0:3, měli jsme jim tedy co vracet. Ale začali jsme hrozně. Prvních pět minut nás přikovali před naší brankou a bylo otázkou času kdy se trefí. To se jim nepodařilo. Pak jsme se probudili, a hru jsme vyrovnali. Ovšem vyrobili jsme hrubku na levé straně a soupeř nás potrestal 0:1. Po poločase jsme chtěli vyrovnat a to se podařilo.Po krásné akci Vojty s Jirkou se trefil Filip. A o tři minuty později jsme šli do vedení, kdy Kája kopnul roh tak šikovně, že se míč od obránce odrazil do branky 2:1. Ústí bylo v šoku, ale my toho nevyužili, naopak po chybách v naší obraně se jim podařilo výsledek ještě otočit. Škoda, mohli jsme je porazit.
Branka: Filip Horníček, Kája Aubus

Libchavy - Svitavy 2:1
Svitavy přijeli oslabeny a proto jsme od začátku měli převahu. Podařilo se nám dát branku, kdy Vojta obešel vše co mu stálo v cestě 1:0.. Všichni si mysleli že to bude snadný zápas, obránci vesele útočili a zapomínali na zadní vrátka.. To se nám nevyplatilo, soupeř z rychlého brejku vyrovnal 1:1. Najednou jim narostla křídla a my měli problémy. Naštěstí se pět minut před koncem trefil Jirka a vítězství jsme si už nenechali vzít..
Branka: Vojta Velínský, Jirka Kašpar

Č. Třebová - Libchavy 0:1
Poslední utkání bylo proti domácím a už z loňska jsme věděli, že nás čeká bitva. Taky jo, ale my makali na 100% a zaslouženě jsme se ujali vedení, kdy se konečně trefil Erik. Měli jsme i další šance ale ještě v první půli Tomáš a ve druhé Bošťa to zazdili a kluci tak drželi trenéry i diváky v napětí až do konce. Třebováci se snažili o vyrovnání ale neúspěšně.

Branka: Erik Šalda
Brankář: Matyáš Kollert, Filip Horníček,
V poli: Kája Aubus, Honza Haman, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Míša Boštík, Erik Šalda, Jirka Kašpar, Tomáš Lebeda, Jakub Dian, Patrik Holubář.