Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru v Libchavách

Lanškroun - Polička. 1:1
Libchavy - Lanškroun 2:0
Č. Třebová - Polička. 1:1

Libchavy - Polička 4:2
První zápas krajského přeboru na domácím hřišti jsme začali dobře. Vytvořili jsme si převahu, ale nemohli jsme se prosadit střelecky. A jak už to ve fotbale chodí, soupeř se z ojedinělého brejku ujal vedení. Naštěstí jsme ještě před přestávkou se štěstím vyrovnali. Ve druhé půlce jsme na soupeře vlétli a dokonale otočili výsledek. Dali jsme tři branky a bylo hotovo. Na konci ještě soupeř korigoval.
Branka: Jirka Kašpar 2x, Kája Aubus, Míša Boštík

Minulý týden jsme Třebováky na jejich hřišti porazili a oni nám to teď vrátili. V první půli jsme měli navrch, ale posledních pět minut jsme si vybrali oddechový čas a soupeř toho využil i díky našemu váhání před brankou. Ve druhé půlce se odehrával pravý fotbalový boj. Měli jsme i kliku, kdy jsme nadvakrát vykopávali míč z brankové čáry, ale poslední pět minut jsme Třebováky, za pomoci povzbuzování všech diváků a střídajících hráčů, zamkli před jejich brankou a bylo to tam jak u Verdunu. Gól jsme ale nedali a tak Třebováky určitě porazíme příští týden na turnaji u nich.

Z utkání jsme měli obavy, ale povedl se nám nástup a v páté minutě jsme se ujali vedení. Ještě do půlky jsme s přispěním soupeřova obránce vedli 2:0. Ve druhém poločase se hrálo většinou mezi vápny a mnoho vzruchu před brankami nebylo.
Branky: Erik Šalda, Kája Aubus

Brankář: Matyáš Kollert, Matěj Motyčka
V poli: Kája Aubus, Honza Haman, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Míša Boštík, Erik Šalda, Jirka Kašpar, Patrik Holubář, Filip Horníček, Jakub Prokop, Natálka Horáková, Ondra Provazník, Jakub Karlík, Jan Kalous, Jan Hrabovský, Radek Benda, Jakub Adamec.