Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru

Libchavy          -    Jablonné n/O.     0:3
Č. Třebová       -    Mor. Třebová       1:6
Libchavy          -    Mor. Třebová      0:3
Č. Třebová       -    Jablonné n/O.     0:0
Č. Třebová       -   Libchavy               2:0
Mor. Třebová   -   Jablonné n/O.      2:0

Libchavy - Jablonné n/O. 0:3
Vyrovnané utkání, ve kterém jsme jako první zaspali my a prohrávali 0:1. Po poločase opět nedorozumění před naší brankou, 0:2. A kalich hořkosti jsme dopili až do dna, skoro od půlky vystřelil jejich obránce a bylo to 0:3.

Libchavy - Mor. Třebová 0:3
Změnili jsme rozestavení a mělo to význam. S lídrem naší skupiny jsme hráli vyrovnaně. Ovšem po chybě v obraně jsme prohrávali 0:1. Dokázali jsme kontrovat několika hezkými akcemi, ale bez gólového efektu. Druhý poločas nás soupeř přehrál a vstřelil ještě dvě branky.

Č. Třebová - Libchavy 2:0
Po dvou krutých prohrách jsme chtěli konečně vyhrát. Měli jsme mírnou územní převahu. Gól dal ovšem v 5. minutě druhé půlky soupeř a když jsme chtěli za každou cenu vyrovnat, přidal druhý gól a bylo po žížalkách.

Za Libchavy nastoupili:
Brankář: Matyáš Kollert, Filip Horníček
V poli: Kája Aubus, Honza Haman, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Míša Boštík, Natálka Horáková, Jan Hrabovský, Tomáš Lebeda, Jakub Dian, Jakub Adamec.

Tabulka turnaje:
1. Moravská Třebová        3    3 0 0 11:1   9
2. Jablonné n/O.                3    1 1 1 1:2     4
3. Česká Třebová             3     1 1 1 3:6     4
4. . Libchavy                      3     0 0 3 0:8     0

Při pohledu na tabulku je nám smutno. To se nám ještě na podzim nestalo, být poslední bez jediného bodu a hlavně jsme nedali ani gól. Ono totiž platí jak pro reprezentaci, tak i pro mladší přípravku z Libchav, že jen si myslet, že jsem borec, na vítězství nestačí. Chyběla nám totiž, hlavně u těch starších, vůle po vítězství, hlad po gólech. Bylo to prostě takové nemastné, neslané. My se ale nebudeme vymlouvat na nervozitu, v týdnu tvrdě potrénujem a v neděli na turnaji v Ústí všem ukážeme, že hlad po gólech máme a dávat je umíme (dnes nám totiž hooodně vytrávilo).