Mladší žáci - přátelské utkání
Vydáno dne 22. 10. 2008 (218 přečtení)

Česká Třebová - Libchavy 5 : 2 / 4 : 1 /

Na hlavním hřišti v České Třebové, jsme se utkali se soupeřem se kterým jsme poprvé prohráli 7:2. Na vysokou prohru to vypadalo také nyní. První poločas se našim borcům totálně nepovedl. Na fotbal jsme se pouze koukali a z naší strany jsme zrealizovali pouze dva útoky, první útok, kdy Radim Židek utekl všem a zkušeně přehodil domácího brankáře jsme vyrovnali na 1 : 1. A z druhého útoku jsme získali roh, který Pavlík Rejentu zahodil. O poločase již přišlo tradiční mytí hlav v kabině a světe div se, druhá půle byla o něčem úplně jiném. Chvílemi jsme měli drtivou převahu, kdy jsme domácí nepustili za půlku, naši borci bojovali a dřeli. Škoda, že takto nehrajeme celý zápas, ale ono to přijde......
K dispozici jsme měli 16 borců a omluven pro nemoc byl pouze Martin Kovář. Přejeme mu brzké uzdravení, neboť naše sezóna, ještě zdaleka nekončí.
Sestava: brankáři: Horáček Tomáš a Michal Šalda v poli: Dominik Vít, Pavel Rejent, Martin Horníček, Mirek Čada, Honza Pipek, Horáček Tomáš - Radek Alger, Jarda Boštík / 1 /, Filip Motyčka, Radim Židek / 1 /, Šťovíček Petr, Cibulka Martin - Michal Šalda, Štěpán Dušek, Velínský Ondra, Bočkoroš Michal
Střelci: Radim Židek a Jarda Boštík
Dopravu zajišťovali:
paní Horníčková, Velínská, Vítová, Pipková a pánové David Karpíšek a Pepa Musil - děkujeme.
Připomínám: středa - trénink 16.00, pátek - trénink 16.00 Příští týden plánujeme další přípravné utkání: tentokrát v Libchavách David Karpíšek a Pepa Musil