Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru

Libchavy          -    Mor. Třebová  1:6
Ústí n/Orl.        -    Lanškroun        1:1
Ústí n/Orl.        -   Libchavy           3:1
Mor. Třebová  -    Lanškroun         3:0
Lanškroun     -    Libchavy            0:1
Ústí n/Orl.       -    Mor. Třebová     1:2

Libchavy - Mor. Třebová 1:6
Od začátku to bylo utkání neurovnané, plné nepřesností. Vedení se ujal soupeř po chybě naší obrany. Asi za 5 minut jsme si dali gól skoro sami - 0:2. A ještě do poločasu jsme dostali další gól - 0:3. Hráli jsme bez šťávy, bez pohybu, na fotbal jsme se jen koukali, místo abychom ho hráli. Po přestávce to chvíli vypadalo nadějně, kdy po krásné přihrávce Míši snížil Erik - 1:3. Oak jsme si ale dali vlastní gól a opět upadli do letargie. Konec zápasu byl hrozný, protože i soupeřův brankář se z nedostatku práce vysunul do útoku. Prostě katastrofa s ostudou dohromady.
Branka: Erik Šalda

Libchavy - Ústí n/Orl. 1:3
Doufali jsme, že proti domácím se kluci vybičují k lepšímu výkonu. Hned od začátku jsme měli převahu a hráli jsme pouze na půlce soupeře. Zaslouženě jsme se po rohu Erika a pěkném voleji Míši ujali vedení 1:0. Jenže místo abychom soupeře dorazili, přestali jsme hrát a začali se na fotbal zase jen koukat. Do poločasu toho Oušťáci ještě nevyužili, ale po přestávce ano. Dali tři branky a dokonale otočili zápas - 1:3. Pak jsme zase začali hrát, přikovali jsme je před jejich branku, ale gól už jsme nedali. Tak jsme si zkusili jaké to je prohrát vyhraný zápas.
Branka: Míša Boštík

Lanškroun - Libchavy 0:1
Poslední zápas sezóny jsme nechtěli prohrát. Soupeře jsme od začátku přehrávali, ale jaksi jsme úplně zapomněli dávat góly. Ještě že se po krásné přihrávce Jirky do prázdné branky trefil Erik. Ale pěkně nám trenérům zabrnkal na nervy, neboť sám s míčem na brankové čáře čekal, až se vrátí obránci a přes ně to nakonec propasíroval do branky. Pět let života nám ubral. Měli jsme pak ještě několik šancí, ale už nic nedali a tak jsme nakonec byli rádi za hubenou výhru 1:0.

Brankář: Matyáš Kollert, Matěj Motyčka
V poli: Honza Haman, Dáša Prášilová, Vojta Velínský, Míša Boštík, Jan Hrabovský, Jakub Adamec, Jirka Kašpar, Erik Šalda, Patrik Holubář, Honza Kalous.

Tabulka turnaje:
1. Moravská Třebová    3   3 0 0  11:2 9
2. Ústí n/Orl.                   3   1 1 1    5:3 4
3. Libchavy                     3  1 0 2     3:9 3
4. Lanškroun                  3  0 1 2     1:5 1

Další turnaj, který se nám moc nepovedl. Nemyslím výsledkově, ale herně. Naše hra postrádala jiskru, chuť hrát, poprat se o míč. Naštěstí už je konec podzimní sezóny, neboť pokud by byl ještě jeden takový turnaj, tak trenéry asi odvezou do Bohnic. Nás ale teď čekají jen výlety, odpočinkové tréninky v hale, zakončené 14. prosince Vánočním turnajem.
Pokusíme se udělat celkové hodnocení podzimní premiérové sezóny v krajském přeboru, ale až nám trochu vychladnou hlavy.
A úplně na závěr - všichni hráči, trenéři a fanoušci libchavského fotbalu posílají pozdrav Kájovi do hradecké nemocnice a přejí mu brzké uzdravení.