nejlepší hráč turnaje - Michal Boštík - Libchavy
nejlepší střelec - Dan Horský - Letohrad
nejlepší brankář - Tomáš Konejl - Svitavy

Za Libchavy hráli:
brankář: Filip Horníček
v poli: Dáša Prášilová, Kája Aubus, Míša Boštík, Erik Šalda, Patrik Holubář, Kuba Dian

V prvním zápase jsme dokonale využili toho, že Svitaváci ještě po dlouhé cestě spali. Dali jsme jim tři góly a bylo vymalováno. Ve druhém zápase proti Ústí se karta obrátila. Nastoupili jsme s bázní a respektem, Oušťáci to vycítili a dali nám dvě branky. Po půlce jsme ještě zvedli hlavu, ale třetí gól nás srazil do kolen.
Ve třetím zápase už nám teklo do bot a čekal nás v poslední době tradiční soupeř – Třebováci. V posledních zápasech nás poráželi a to kluky dokonale vybudilo, po pěti minutách to bylo 3:0 a každý si myslel, že je hotovo. Ale pak by se dal zápas nazvat „utáhni a povol“. Třebováci jsou houžev. Snížili na 3:2, my dali na 4:2, oni pak na 4:3 a poslední slovo jsme naštěstí měli my, 5:3.
V posledním zápase jsme s Letohradem bojovali o vítězství v turnaji, v případě remízi by se radovalo Ústí. Bojovali jsem ale jen asi pět minut, po druhém gólu Leťáku jsme zápas vzdali.
Je to škoda, protože jsme se již několikrát přesvědčili, že se vyplatí hrát až do konce. Ke cti našich borců lze přičíst, že půlka týmu byla napůl nemocná a v posledním zápase už nebyly síly.

Sponzoři turnajů: rodiče Libchaváků, Korado Česká Třebová, Investa Uni Ústí, Stavona, Oseva Choceň, fa. Jelínek Ústí nad Orlicí, SOR Libchavy, OÚ Libchavy, OÚ České Libchavy, Ekola České Libchavy, LDM Česká Třebová