Mladší přípravka - turnaj v České Třebové

Libchavy         -         Semanín                0:3
Libchavy         -         Svitavy                   0:7
Libchavy         -         Česká Třebová       2:0
Libchavy         -         Vysoké Mýto           0:4

V prvním utkání soupeř dokonale využil naše „rozkoukáváníse“ a po dvou minutách vedl 2:0. Bylo tedy po zápase.

Ve druhém zápase nás Svitavy úplně přejely. Byly ve všem lepší.

Třetí zápas se nám už trochu dařilo a po gólech Míši Bošti a Vojty Velinského jsme zaslouženě vyhráli. Kladem ale hlavně bylo, že jsme si už dokázali přihrát a obsazovali soupeře.

V posledním utkání skupiny nás čekalo Vysoké Mýto. Naši kluci makali jako lvi, ale na lepší výsledek než 0:4 to nestačilo.

Ve skupině jsme obsadili 4. místo a hráli o 7. místo.

O 7. místo:

Libchavy         -         Polička     2:1

Od začátku byla hra vyrovnaná, šance byly na obou stranách. Asi v 5.minutě se soupeř ujal vedení. Naštěstí vzápětí během minuty Erik Šalda otočil dvěma góly stav na 2:1 a ten jsme udrželi až do konce.

Skončili jsme tedy na 7. místě z deseti účastníků.

Za Libchavy hráli:

Dáša Prášilová, Erik Šalda, Honza Haman, Kája Aubus, Filip Horníček, Vojta Velínský, Míša Boštík, Kuba Adamec, Matyáš Kollert

Na turnaji se projevily některé naše „slabiny“:

-         nezvyk hrát na podélné auty

-         nezvyk hrát s futsalovým míčem (dle mého nesmysl hrát s tímto míčem turnaje, když se trénuje s normálním míčem)