SOKOL LIBCHAVY VYHRÁL 10. ROČNÍK COMPUTER CUPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A jsme MISTŘI
LIBCHAVÁCI ZVEDLI NAD SVÉ HLAVY POHÁR PRO NEJLEPŠÍ !!!!!
V Libchavách se nehraje dobře jen fotbal, ale i hokej.
Fotbalisté ani v zimě nezahálejí.

Turnaj v minihokeji, který nese název Computer shop cup se hrál v letošní sezoně na ústeckém zimním stadionu již podesáté. Zúčastnilo se ho 24 týmu převážně z Ústecka, ale také z Rychnovska. Turnaj začal v listopadu 2008. Závěrečné kolo, které rozhodlo o konečném pořadí se hrálo poslední únorový víkend letošního roku. Hráči TJ Sokolu LIBCHAVY v tomto jubilejním desátém ročníku poprvé ve své historii zvítězili. Nechali za sebou takové velikány jakými jsou Žamberečtí Kanci, Hornets Záměl, Armat Řetovou, velmi silný a ambiciozní Skala TEAM či věčného sportovního rivala GesCom Ústí n. Orl. (bývalá Florida). O toto fantastické vítězství se svým vynikajícím výkonem zasloužili tito hráči: Branku většinu času strážil výborně chytajíci Karel Vaněk. Skvělými náhradníky mu byli Václav Lepša a Jaroslav Blažek. Oba svými výkony výborně Karla několikrát nahradili. Na ledě potom soupeřovi útočníky přiváděli k nemohoucnosti nejenom bránící, ale také častokrát výborně a přesně střílející Stanislav Husák, Pavel Mička, Aleš Křepela a Oldřich Lukeš. Všichni čtyři se také umístili velmi vysoko v kanadském bodování. V útoku potom nastupovali: František Adamec, Stanislav Adamec, Libor Doležal, Pavel Limberský, Aleš Řehák, Pavel Vídenský, Jarmil Konečný a kapitán týmu Tomáš Hoffman. I přesto, že někdy museli hrát někteří se sebezapřením, výkon útočných ,, jezdců" se dá nazvat heroickým!!! V kabině a ze stídačky byl stále slyšet povzbuzující hlas Jana Krummera. Velký dík patří sponzorům, kteří se starali o co nejlepší podmínky pro mužstvo při cestě za tímto krásným a zaslouženým vítězstvím. V neposlední řadě patří obrovské poděkování starostce obce Libchavy paní Hodovalové za podporu v turnaji. OVŠEM POVZBUZOVÁNÍ LIBCHAVSKÝCH FANOUŠKŮ NIC NENAHRADÍ. Nebyl to jen tento ročník, ale i ročníky minulé ve kterých jste věrně fandili a pevně drželi palce.

Góly:
Vojtěch Vaňous – Tomáš Hoffman 2, Pavel Vídeňský 2, František Adamec, Stanislav Husák, Aleš Křepela.
Asistence:
Martin Trávníček – Oldřich Lukeš 2, Aleš Křepela 2, Pavel Mička, Pavel Limberský, Stanislav Husák, Libor Doležal.
Libchavy:
David Stárek – Jiří Pačes, Tomáš Samek, Martin Trávníček, Jaroslav Vaňous, Pavel Vaňous (1), Vojtěch Vaňous, Jan Zahradník.
TJ Sokol
Libchavy:
Karel Vaněk – František Adamec, Libor Doležal, Tomáš Hoffman (1), Stanislav Husák, Aleš Křepela, Pavel Limberský, Oldřich Lukeš, Pavel Mička, Aleš Řehák (1), Pavel Vídeňský (1).
Diváků:
150
Poznámka:
Libchavští potřebovali vyhrát, a to o co nejvíce branek, protože museli čekat na nedělní výsledek Žamberku. V 1. třetině otevřel skóre ve 4. minutě Tomáš Hoffman a v 10. minutě zvýšil František Adamec na 2:0. Tlak Sokola pokračoval a ve 14. minutě skóroval Pavel Vídeňský a v 17. minutě Aleš Křepela. Hned v úvodní minutě 3. částí skórovali Tomáš Hoffman a v přesilovce Stanislav Husák – 6:0. Popeláři snížili ve 25. minutě Vojtěchem Vaňousem, ale výhru pečetil ve vlastním oslabení šest sekund před koncem Pavel Vídeňský.