Vydáno dne 22. 03. 2009 (193 přečtení)

BANÍK CUP 2009
22.3.2009, Vamberk

Libchavy - FK Česká Třebová 0:7
Raději zapomenout, soupeř byl lepší, ale polovinu gólů jsme mu darovali naší nepozorností a nesoustředěností.

Libchavy - AFK Horní Jelení 1:1
Kalous
To už bylo o něco lepší. Na fotbal už se soustředili alespoň 4 hráči. Vedli jsme zaslouženě 1:0, soupeř ale 4 minuty před koncem vyrovnal. Měli jsme ještě několik výborných šancí, ale soupeřův brankář byl proti.

Libchavy - FK OEZ Letohrad 0:5
Letohrad má o třídu lepší tým, ale do osmé minuty jsme drželi nerozhodný výsledek. Pak to tam spadlo a potom ještě čtyřikrát.

Libchavy - TJ Svitavy 2:2
Karlík, Kašpar
Zcela vyrovnané a bojovné utkání. Vedli jsme 1:0, soupeř vyrovnal. O pět minut později jsme zase vedli. Už to vypadalo, že to udržíme, když jsme v poslední minutě byli potrestáni za špatné střídání trestným kopem z poloviny hřiště. Střela tečovala našeho obránce a zapadla do branky. Škoda.

Libchavy - MFK Spartak Rychnov n/Kn. 0:1
Proti dalšímu zdatnému soupeři jsme hráli naprosto vyrovnanou partii. Měli jsme i nějaké šance, ale nevyužili. Když se soupeř začínal smiřovat s plichtou, podařilo se mu dát šťastný gól. Další škoda.

Libchavy - TJ Baník Vamberk 0:1
Před tímto zápasem bylo jasné, že pokud vyhrajeme můžeme být čtvrtí, pokud prohrajeme, tak poslední. První dvě minuty byly vyrovnané, ale pak jsme přidali a zatlačili soupeře na jeho půlku. Oni se k nám dostali pouze po dlouhém odkopu gólmana. Dvě minuty před koncem soupeř na půlce odkopl míč a k našemu zděšení nám zapadl přímo pod břevno. Vše jsme vrhli do útoku, ale nebylo to nic platné.

Za Libchavy hráli:
Matěj Motyčka, Honza Hrabovský, Jirka Kašpar, Natálka Horáková, Luděk Kočí, Honza Kalous, Kuba Karlík, Radek Benda, Ondra Provazník.

Na turnaji jsme doplatili na naši neschopnost dát gól. Dalším mínusem byla nesoustředěnost na hru. Naopak pozitivem byla stoupající výkonnost. Poslední zápas byl z naší strany jednoznačně nejlepší, i když výsledek tomu nenapovídá. Pokud bychom měli trochu víc štěstí, mohli jsme být i čtvrtí. Ale tomu štěstí se musí jít naproti.