6  :  4

PENALTY:
7:5

hráno 3x15min. (3:1, 3:2, 0:1)

Do zápasu jsme šli přímo z tělocvičny, bez jediného tréninku venku. Trenéři byli psychicky připraveni na všechno.

Ale nebylo to tak zlé. Chvilku nám trvalo, než jsme si zvykli, že nehrajeme na malém plácku. Ke konci se už na to dalo i dívat.

Pěkně popořadě. Začátek byl klasická oťukávaná, jak by nazval repre trenér Rada. V 10. minutě jsme je nechali vystřelit 1:0, asi po minutě jsme při naší rozehrávce přihráli míč přímo soupeři na penaltu 2:0. Pak opět neuplynula minuta, přihrávka našeho beka před naší bránu, 3:0. Naštěstí ještě do přestávky po krásné přihrávce Míši B. snížil Kája A. , 3:1.

Druhá část byla skoro stejná, v poli vyrovnaná hra, ale naši beci nestíhali rychlostně a dostali jsme dva kusy, třetí po střele z dálky, kdy se naši záložníci dívali, jak to pěkně letí. My jsme měli taky pár šancí, ale chyběl nám klid při zakončení. Ale i přesto jsme dva banány dali. Vojta svým důrazem a Kája už ani nevím jak.

Do třetí části jsme změnili rozestavení a měli jsme mírnou převahu, kterou korunoval střelou z úhlu Vojta.

Je toho hodně co zlepšovat a na soustředění je na to ideální příležitost.

Branky: Vojta Velínský 2x, Kája Aubus 2x,