Libchavy: Kollert – Borovička ,Vinzenz, Karpíšek, Hoffman – Vídeňský Daniel / 46.Paukert Tomáš /, Bartoš, Stejskal, Martinec / 86.Šťovíček / -  Kopfštein, Felgr / 70. Čermák Zdeněk/
Polička : Dobeš – Scheib, Stoklásek, Češka, Bureš – Leinweber, Navrátil, Kučera, Stodola / 80. Švec / – Lánský, Dobiáš

Rozhodčí: Ille Viktor, AR 1: Chládek Miroslav, AR 2: Filip Jan
Střelci: Navrátil Petr
Nahrávky:
ŽK: 3 : 2  Karpíšek, Stejskal, Hoffman – Stodola, Navrátil
Diváků: 100
Tak nám to konečně začalo. Za krásného počasí jsme na svém hřišti přivítali mladý tým z Poličky. Naši borci začali náporem a snažili se i o střelbu. Naše střeli však vždy končily mimo branky. Přišli však i vyložené šance, tu největší měl Daniel Vídeňský, který se po průniku a skvělé přihrávce Hoffmana ocitl sám před hostujícím brankářem Dobešem. Dvakrát hlavičkoval ve výhodné pozici ovšem mimo domácí Felgr. Hru hostů skvěle dirigoval Navrátil, který i v 25.minutě po ojedinělém závaru před naší brankou zaznamenal hlavou branku hostů, která byla, jak se později ukázalo i brankou jedinou. Naši borci odpověděli opět loženkou, kterou však promarnil Bartoš, když se mu nepodařilo přehodit hostujícího brankáře. Domácí zapnuli na plné obrátky, ale vše bylo marné, střeli likvidoval výborný hostující brankář a nebo skončily mimo branky. Hosté hrozili jen z rychlých brejků. Poměr rohů v 1.poločase byl 4:1.
Do druhého poločasu nastoupili naši hráči z vynucenou změnou, když zraněného Daniela Vídeňského nahradil ve svém debutu dorostenec Tomáš Paukert. A byl to právě on, který mohl vyrovnat když v 50.minutě z malého vápna přestřelil hostující branku. Ve druhém poločase již jsme neměli tolik šancí, když hosté se soustředili na bránění a na rychlé výpady. V utkání jsme byli svědky dvou výborných výkonů, bohužel o oba se zasloužili naši hosté. Nad ostatní vynikal již zmíněný tvůrce hry Petr Navrátil a brankář hostí Miroslav Dobeš.
 Naši zahrávali velké množství standardních situací, ale ty jsme svým nedůrazem nedokázali využít. Poměr rohů ve druhém poločase 4 : 2 .
Našemu mužstvu chybělo v prvním poločase více odvahy přejít při ztrátě míče  do osobního napadání. Na Míšovi Stejskalovi byl vidět tréninkový výpadek a v útoku nám chyběl tvrdý rozbíječ, hráč který by se při centrech „nebál“. Takového hráče v Libchavách máme, alespoň je to můj názor, ten však absolutně vypustil zimu, několikráte zklamal svým nezodpovědným přístupem, ale opět začal. Čas běží a třeba nastala doba, kdy dostane rozum a svým přístupem si řekne o další šanci a pomůže nám i sobě. Kdo se pohybuje kolem našeho fotbalu, tak určitě ví o koho jde /pro ostatní – jde o Petra Javůrka - Pedrase/.
Sponzorem utkání byla firma ACE trade, Ústí nad Orlicí /Aleš Motyčka/ a ceny pro nejlepší hráče obdržel za domácí Milan Kopfštein a za hosty Miroslav Dobeš.
Závěr, který snad bude platit: první vyhrání z kapsy vyhání.