ČESKÁ TŘEBOVÁ - LIBCHAVY
1 : 4
(0:2,1:1,0:1)

PENALTY 7:5

Vydařené soustředění přineslo první ovoce. Prvních 5 minut jsme se rozkoukávali, ale pak už se bylo na co dívat. Byl to už náš třetí zápas venku, třebováci hráli asi poprvé. Bylo vidět, že jsme rozehranější, jistější s míčem. Dokonale jsme toho využili. Nejprve si po rohovém kopu výborně naběhl Vojta a zavěsil. O chvíli později napřáhl Erik svoji levačku a vedli jsme o dvě branky. Ve druhé třetině byl obraz stejný, ale třebováci se stále více osmělovali do útoku. Naše obrana to zvládala s jistotou. Po krásné přihrávce Jirky mezi beky byl Erik sám před gólmanem a zakončil chladnokrevně jako Henry. To třebováky nesložilo, naopak, stále více dotírali na naši branku. Při jednom útoku si někteří naši hráči mysleli, že je míč v autu a přestali hrát. Soupeř toho hned využil a snížil 1:3. Ve třetí části byly šance na obou stranách, ale ujala se jen jedna, kdy si naši střelu brankář přehodil přes sebe a pro Káju nebyl problém z brankové čáry zavěsit.

Nyní už nás čekají ostré boje v mistrácích. Uvidíme jak se nám bude dařit. Mohli by nám pomoc i libchavské šátky, které všichni dostali na soustředění. Proti Třebové v něm hrála jen Natálka, ale když v nich nastoupíme všichni ……

Branky: Erik Šalda 2x, Vojta Velínský, Kája Aubus,