Libchavy: Kollert – Borovička ,Vinzenz, Karpíšek, Hoffman /Pražák Břetislav/ – Koupil, Bartoš, Stejskal / 65. Martinec M./, Čermák Z. -  Kopfštein, Felgr / 49. Javůrek/
Sloupnice: Mikulecký – Štěpánek / 83. Eliáš Petr/, Kupka, Kodytek, Šplíchal – Štarman / 61.Wasserbauer/, Černý / 66. Čapek/, Smola, Eliáš Václav – Bednář, Vondra

Rozhodčí: Bleša Oldřich, AR 1: Jadrný Tomáš, AR 2: Kaplan Jiří
Střelci: Javůrek Petr, Kopfštein Milan – Černý 2, Vondra 2
Nahrávky: Kopfštein – Smola, Černý, Bednář
ŽK: 1 : 0 Borovička
Diváků: 100
Za krásného počasí na tvrdém povrchu / kropení je na opravě a přijde až v pátek, prostě se léto nečekalo tak brzy/ se utkala mužstva, která se dobře znají. Naše vítězství v Zámrsku nás stálo nejen mnoho sil, ale přineslo i zdravotní problémy a s pochroumaným zdravím nastoupili: Hoffman, Karpíšek, Stejskal, Bartoš a Felgr. Navíc nám chyběla agresivita a soupeř nás prostě přehrál – nad průměr u Sloupnice hráli: Vondra, Bednář, Smola a svůj životní zápas odehrál Jiří Černý. Tito hráči vládli na našem trávníku a dovedli Sloupnici k zaslouženému vítězství. První šanci v zápase promarnil hostující Bednář, když v jasné pozici střílel vedle. Náš Felgr odpověděl podobným způsobem a se svou šancí naložil stejným způsobem. V 17.minutě to bylo 0:1, když po přihrávce Smoly prostřelil domácího brankáře hostující Černý. A ve 20. minutě to bylo již 0 : 2 , když na konci krásné akce Sloupenských dorážel do naší prázdné branky Vondra. Naši odpověděli jen nepřesnou hlavičkou Vinzenze a střelou Petra Felgra, která šla mimo hostující branku. Za hosty mohl zvýšit hlavou Štěpánek a ani Vondra nebyl ve své šanci úspěšný a tak poločas byl ukončen za stavu 0 : 2.
O zápase bylo prakticky rozhodnuto v 51.minutě, kdy při rohovém kopu se k odraženému míči dostal Černý, přesně zamířil a bylo vymalováno 0 : 3.
Po té došlo ke změnám v rozestavení sestavy domácích, které přinesly kýžený gól v hostující brance když v 70.minutě se trefil Petr Javůrek po akci Milana Kofšteina. Naději domácích zhladil po rychlém protiútoku dvojice Bednář – Vondra, posledně jmenovaný, když našemu Colimu nedal sebemenší šanci a zvýšil na 1 : 4. Kosmetickou úpravu skóre na 2 : 4 provedl pěknou střelou z 20 metrů domácí útočník Milan Kopfštein.
Sloupnice byla lepší a v momentální formě a zdravotním stavu jsme na ně prostě neměli.
Lidem ze Sloupnice jsem ukázali, že umíme i prohrávat a nikoho vodou nepoléváme. A myslím si, že i rozhodčí byli v pohodě a vše brali s nadhledem a tak by to mělo být.
Do soboty je krátký čas a čeká nás poslední, ale posílené Jevíčko, které již nemá co ztratit a u nás může jen získat. Snad se dáme dohromady a vše dobře dopadne.
Sponzorem utkání byla hospoda U lenina v České Třebové a nejlepšími hráči byli odměněni: Radko Borovička a Jiří Černý