Libchavy: Kollert - Borovička ,Felgr, Karpíšek, Hoffman / 64.Pražák Břetislav/ - Vídeňský D. /80.Koupil/, Bartoš, Stejskal, Martinec / 64.Javůrek/ - Kopfštein, Vinzenz
Jevíčko: Navrátil - Továrek, Klein, Vykydal / 46.Jankovič, 55.Jedlinský/, Khýr - Berka, Seknička, Vafka, Podlezl - Marván, Kritzbach

Rozhodčí: Bouz Tomáš, AR 1: Čad Jiří, AR 2: Penlová Monika
Střelci: Vinzenz 2 - Marván, Klein, Jedlický
Nahrávky: Kopfštein
ŽK: 1 : 2 Kopfštein - Marván, Kritzbach
Diváků: 100
A náš překvapivý komplex domácího prostředí pokračuje. Na naše hřiště zavítal poslední tým tabulky, který však v zimě výrazně posílil a i když se mu zatím moc nedařilo, šlo vždy o velice těsné prohry. Co napsat k tomuto utkání? První vážnější útok hostů zlikvidoval Tomáš Kollert, my jsme se zastřelovali, ale opět mimo branku. Pak přišla 20. minuta, nedorozumění naší obrany s brankářem a hosté se lacino ujali vedení 0:1. V téže minutě mohl vyrovnat náš Kuba Vinzenz, ale trefit branku z malého vápna se mu nepodařilo. Vše napravil v 34.minutě, kdy nechytatelnou bombou z trestného kopu vyrovnal na 1:1. Po té zatrnulo, když David Karpíšek minul míč a Vafka šel sám na Tomáše Kollerta, který mu míč vzal přímo z kopačky. Radost domácím přinesla 44.minuta, když po pravé straně unikl Milan Kopfštein a jeho krásný a přesný centr bezpečně hlavou proměnil opět Kuba Vinzenz a domácí vedli 2:1 a šlo se do kabin.
Naši borci se uspokojili a přišla však 48.minuta, kdy opět zaváhala naše obrana a hostující Klein hlavou vyrovnal na 2 : 2. Po té začala přehlídka nevyužitých šancí našich hráčů a je celkem asi zbytečné popisovat tyto situace. Trest přišel v 60. minutě, kdy trestný kop hostů vypadl Tomášovi z rukou a před ním byli osamoceni hned čtyři hráči hostů a nebyl pro ně problém zvrátit skóre utkání ve svůj prospěch na 2 : 3, když úspěšným střelcem byl střídající Jedlinský. Nám nepomohlo ani střídání, ani přeskupení řad a vstřelení branky je pro nás nadlidský úkol. Branky lehce naopak dostáváme, chybí nám zápal, nedokážeme se vzájemně povzbudit, naopak jsou slyšet vzájemné výčitky. To nám však nepomůže, každý musí začít u sebe a soustředit se pouze na svůj individuální výkon. Každý má jiné schopnosti a předpoklady, ale cíl by měl být jeden - na zápas se připravit zodpovědně a tam předvést co nejlepší soustředěný výkon a obětovat se pro kolektivní pojetí a bojovný výkon celého mužstva.
Ano, Sloupnice nás přehrála, ale dnes jsme měli vyhrát.
Ve fotbalovém odpoledni byl pro nás z Libchav jediným světlým okamžikem přítomnost krásné dvacetileté blonďaté asistentky rozhodčího slečny Penlové, které to ve žlutém dresu, černých trenýrkách a štrupnách moc slušelo k čemuž přispělo i prvotřídní nalíčení.
Více takových rozhodčích a na hřišti bude klídek……….
Sponzorem utkání byla stavební firma Vídeškých, kromě tří vylosovaných diváků ceny dostali i nejlepší hráči z obou mužstev: Jakub Vinzenz a Podlezl Josef.
A v sobotu zajíždíme k těžkému utkání do Moravské Třebové, zopakujeme Zámrsk? A nebo se propadneme ke dnu tabulky? Je tu však další sobota, ale tam nás čeká Mýto???????????