TURNAJ KRAJSKÉHO PŘEBORU - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Lanškroun - Jablonné n/Orl. 1:0
Svitavy B - Jablonné n/Orl. 0:4
Libchavy - Lanškroun 1:0

Libchavy - Jablonné n/Orl. 1:1 (1:1)

Do turnaje jsme vstoupili oslabeni o tři hráče základní sestavy. Jablonné mělo od začátku nepatrnou převahu, kterou v desáté minutě zúročilo ve vedoucí gól. Naštěstí se nám podařilo ještě před přestávkou vyrovnat, kdy se pěkně z trestňáku trefil Kája. Ve druhé půlce byl obraz hry stejný a převaha soupeře narůstala úměrně s úbytkem fyzických sil našich borců. Hlavně záložníci si hrábli na dno. Remízu jsme tedy ubránili a za bojovnost jsme si jirčitě zasloužili. Televizní odborníci by naši hru okomentovali – taktický výkon.
Branka: Kája Aubus

Libchavy - Svitavy B 5:0 (3:0)
Svitavy přijely s mladšími hráči, a tak bylo otázkoum zda se nám podaří vstřelit brzy gól a netrápit se. To se podařilo, neboť již v 10. minutě jsme vedli 3:0. Nejprve Bošťa po skvěle zahraném rohu 1:0, pak se prosadil Honza Haman 2:0 a do třetice opět Bošťa 3:0. Po přestávce přidali gól ještě Filip a Vojta 5:0. Soupeř se snažil, ale jeho sympatický výkon nestačil ani na jeden gól, který jim přáli i domácí diváci.
Branky: Míša Boštík 2x,Honza Haman,Vojta Velínský,Filip Horníček

Libchavy - Lanškroun 1:0 (0:0)
Ve třetím zápase to byl boj nejen se soupeřem, ale i s vlastní únavou. Nejprve byla hra vyrovnaná, ale postupem času jsme získávali mírnou převahu. Vše gradovalo ve druhé půlce, kdy kluci makali na doraz. Odměnou byl vedoucí gól pět minut před koncem, kdy se po rohu trefil Bošťa, 1:0. Soupeř ještě chtěl vyrovnat, ale naši si to „zkušeně“ pohlídali.
Branka: Míša Boštík

Brankář: Filip Horníček, Matěj Motyčka
V poli: Kája Aubus, Jakub Adamec, Vojta Velínský, Míša Boštík, Patrik Holubář, Honza Haman, Matyáš Kollert, Honza Hrabovský, Honza Kalous.
Na to jaká byla situace ráno před turnajem, kdy jsme narychlo vytáhli z postele Honzu Kalouse, turnaj dopadl výborně. Ukázalo se, že pokud všichni makají na 100% tak to jde, první vítězný turnaj a zrovna doma, to je paráda.