Libchavy: Zeman / 43.Kollert/ - Borovička ,Felgr, Karpíšek /70.Javůrek/, Pražák Břetislav - Vídeňský D., Koupil, Bartoš, Stejskal - Martinec / 62.Vinzenz/, Kopfštein,
Vysoké Mýto B: Kovařík - Kalánek, Plíva / 87.Najman/, Šikl, Koblížek - Bartoš, Rozsívka, Šeda, Kysilko / 65.Novák/ - Štancl, Chleboun

Rozhodčí: Chládek Miroslav, AR 1: Jelínek Jiří, AR 2: Adamský karel
Střelci: Kopfštein, Koupil - Štancl 2, Chleboun 2, Šeda /PK/
Nahrávky: Vídeňský D., Martinec
ŽK: 3 : 2   - Koupil, Stejskal, Vinzenz - Kovařík, Rozlívka
Diváků: 80
A náš  komplex domácího prostředí pokračuje. Po překvapivém, ale zaslouženém vítězství v Moravské Třebové jsme očekávali konečně zlom i v domácích utkáních. Tato naděje nám však vydržela jen první poločas, kdy jsme vedli 2 : 0. Hra však oboustranně byla nevalné úrovně, první střela na soupeřovu branku jsme vyslali až v 34.minutě, kdy střelu vyslal Míša Stejskal, míč skončil v náruči brankáře Kovaříka.Štěstí se na nás usmálo v 40.minutě, kdy přihrávku Dandy Vídeňského do soupeřovy branky uklidil Míla Kopfštein. Ve 43.minutě ještě přidal druhou branku po závaru před vysokomýtskou brankou Láďa Koupil. V téže minutě musel zraněného brankáře Míru Zemana vystřídat Tomáš Kollert.
O přestávce jsme byli všichni spokojeni s poločasovým výsledkem, méně již s hrou. Sebeuspokojení však přehnali naši hráči, což se okamžitě vymstilo, opakovala se situace ze zápasu s Jevíčkem, kdy jsme též vedli a to 2 : 1. Světe div se a my jsme v 60.minutě  prohrávali 2:3 a v 77.minutě to bylo již 2:5 a naše mužstvo přestalo existovat a fanoušci houfně opustili naše hřiště. Stalo se to v tak hojném počtu poprvé. Není se však čemu divit, neboť 4 porážku v řadě na domácím hřišti v Libchavách nikdo nepamatuje. Kam zmizela bojovnost a fotbalovost z minulého týdne vědí asi jen hráči. Porazili nás dva mladí hbití útočníci Štancl a Chleboun, kteří opravdu chtěli hrát a příkladně bojovali.
Máme prostě co napravovat, příští týden hrajeme v Ústí a že by se opakovala Moravská v to může věřit jen snílek a pak hrajeme doma se silnou Českou Třebovou. Bodový zisk z těchto utkání ukáže zda začneme hrát o záchranu, neboť dno tabulky se nám nebezpečně přiblížilo. Zisk šesti bodů ze 6 zápasů z čehož 4 zápasy se hrály na domácím hřišti je neuvěřitelná smutná série. Jakmile dostaneme jeden gól, naše hra upadne do chaosu a strachu.
Tuto středu pak jedem hrát do Prosetína-pohár. Mužstvo bude hrát s pěti dorostenci a pokusíme si zahrát fotbal.
Co dodat, apel pro naše hráče - sejít se alespoň jednou všichni na tréninku, nacvičit standardní situace, jejichž zahrávání a bránění se stalo naši slabinou, vyklizení prostoru a náběh z druhé a třetí vlny v naší hře vymizelo úplně, stále hrajeme stereotyp: počkáme na zformování soupeře, následuje dlouhý pas, který naši nedůrazní hráči nejsou schopni
zužitkovat, míč získá soupeř a my běžíme /někdy jdeme/ zpátky. Výjimkou byl zápas  v Moravské, kdy jsme využili  velikost hřiště a pánbů a rozum byl u všech hráčů doma.
Jsem optimista, přeci jsme nezapomenuli hrát v Libchavách fotbal………….