Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru

Svitavy B - Česká Třebová B 0:2
Ústí nad Orl. - Česká Třebová B 3:1
Libchavy - Svitavy B 1:1

Libchavy - Česká Třebová 0:2 (0:1)
Třebováci nás od začátku zmáčkli, ale jejich tlak nepřinesl ovoce. Postupem času jsme hru vyrovnali. Měli jsme i tři šance, nic z toho však nebylo. Jak to tedy ve fotbale bývá, pořád platí, nedáš-dostaneš. Po rohovém kopu prohráváme 0:1.
Ve druhé půlce se hrálo mezi vápny. Chtěli jsme vyrovnat, ale soupeř hrál dobře. V posledních 5 minutách jsme posílili útok, nebylo to nic platné, naopak jsme opět po rohovém kopu inkasovali 0:2.

Ústí nad Orl. - Libchavy 2:1 (1:0)
Opět se potvrdilo, že derby nemá favorita. S naším oslabeným týmem jsme čekali dardu, ale málem jsme urvali body. Hned v první minutě, kdy naši myšlenkami ještě viseli na plotě, jsme prohrávali 0:1. Gól kluky a holky probral a začali jsme hrát. Měli jsme mírnou převahu, vytvořili pár šancí a nic nedali. Stejné to bylo ve druhé půlce. Jen s tím rozdílem, že v 5. minutě se z dobrých 15m opřel do míče domácí borec a nechytatelnou bombou vymetl Filipovi v brance pavučinku ve vinglu. Takový gól jsem v této kategorii ještě neviděl. Naši to nevzdali a makali dál. Kája z trestňáku snížil a minutu před koncem se rozběhl Vojta, ale posledního beka už neobešel a tak jsme prohráli.
Branka: Kája Aubus

Libchavy - Svitavy B 1:1 (0:0)
Poslední utkání bylo typickou ukázkou podcenění soupeře. Proti výrazně mladším hráčům jsme hráli laxně, bez pohybu. Naproti tomu soupeř bojoval jako lev. O poločase jsme museli zvýšit hlas. Význam to mělo, soupeře jsme přikovali na jeho půlce, ovšem bez gólového efektu. Gól jsme dali až 5 minut před koncem. Vydechli jsme si tak hlasitě, a všichni, až nás za to Svitaváci po hezké akci potrestali 1:1. Ještě jsme pak měli jednu tutovku, ale vyhrát jsme si za ten první poločas určitě nezasloužili.

Za Libchavy nastoupili:
Brankář: Filip Horníček, Matyáš Kollert
V poli: Kája Aubus, Vojta Velínský, Patrik Holubář, Honza Haman, Honza Hrabovský, Honza Kalous,Dáša Prášilová, Natálka Horáková, Radek Benda
Opět jsme nebyli kompletní, oproti minulému týdnu chyběl navíc Míša B. Pomohli i kluci, kteří hráli den předtím za naši mladší „rezervu“. Ale i tak jsme dokázali sehrát výborné zápasy proti ČT a Ústí. Mrzí nás jen poslední zápas, tam jsme si zkazili dobrý dojem z turnaje. No nic, hlavy vzhůru a příští týden do Lanškrouna.
Děkujeme paní Holubářové za praní dresů.