Česká Třebová B           Libchavy B        1:1 (0:1)

Králíky-Č.Voda B          Ústí n.O.B          2:2

Králíky-Č.Voda B          Libchavy B        0:0

Česká Třebová B           Ústí n.O.B          0:2

Králíky-Č.Voda B          Česká Třebová B     5:0

Ústí n.O.B                Libchavy B         4:2 (1:1)

Česká Třebová B – Libchavy B               1:1 (0:1)

Souboj s Třebovou vypadal stejně jako minulý týden.My se tlačili před branku,ale bez gólového efektu,soupeř hrozil brejky a když mu jeden vyšel ,tak jsme najednou prohrávali 1:0.V druhém poločase jsme pokračovali v tlaku,ale ten gól ne a ne přijít.Už to vypadalo,že prohrajeme a v poslední minutě se to konečně podařilo.Honza Kalous vyslal hezkou přihrávkou Jakuba Karlíka a ten se nemýlil a vyrovnal na konečných 1:1.

Králíky-Č.Voda B – Libchavy B               0:0

Králíky byly viditelně oslabeny,ale naši kluci toho nebyli schopni využít.Vypadalo to jak dobývání tvrze.Kluci si ještě neumí pomoct přihrávkou do volného prostoru nebo přenesením hry na druhou stranu a tak veškerá snaha vždy skončila v houfu a tam se to mydlilo na pětníku.Když už se nám to podařilo vystřelit, tak nepřesně a nebo přesně do rukou brankáře.V závěru jsme mohli rozhodnout ,když jsme kopali penaltu za ruku.Radek Benda však svou příležitost být slavný nevyužil-nedal a tak zápas skončil 0:0.

Ústí n.O.B             Libchavy B               4:2 (1:1)

Jedním slovem DERBY. Oušťáci se dostali do zápasu proměněnou penaltou 0:1,ale my se nevzdali .Radek Benda rychle rozehrál přímý kop na Honzu Kalouse a ten vyrovnal na 1:1.Boj pokračoval a poločas skončil nerozhodně.V druhém poločase jsme promarnili dvě super šance a opět platilo „nedáš-dostaneš „a tak jsme po brejku prohrávali 2:1.Na 3:1 jsme dostali gól po „míči rozhodčího“ ,kdy kluci byli zmateni co to vlastně je. Zbytečná špatná přihrávka doprostřed hřiště našla soupeřova hráče a ten skóre navýšil.Bojovali jsme dál a přišel další gól Jakuba Karlíka na 3:2 a zas to bylo veselejší.Kluci se však nechali unést hrou dopředu a soupeř toho využil a pojistil si výhru dalším gólem.Nakonec jsme prohráli 4:2.

Kluci hurá do tréninku,není to špatný ,ale sami jste viděli co musíme zlepšit!!!!

V brance : Luděk Kočí

V poli : Tomáš Lebeda,Radek Benda, Kuba Prokop,Jakub Karlík,Honza Kalous, Marek Šrom,Matyáš Holub, Míra Rus,Lukáš Hájek a Jakub Jarný