Mladší přípravka - turnaj krajského přeboru

Libchavy        -   Ústí nad Orl.      2:2

Moravská Třebová    Lanškroun            5:0

Libchavy        -   Lanškroun          5:0

Moravská Třebová  -   Ústí nad Orl.         2:2

Libchavy        -   Moravská Třebová   0:9

Ústí nad Orl.     -   Lanškroun             4:0

Libchavy           -     Ústí nad Orl.      2:2     (1:1)

Derby jak má být. Rušno bylo před oběma brankami. Do vedení šli Oušťáci, naštěstí Libchaváci zabrali a ještě do půlky vyrovnali. Po půli jsme hned dostali další branku 1:2. Ale kluci i holky makali na doraz a za pomocí fanoušků jsme si vytvořili tlak. Výsledkem byly nejprve dvě loženky a pak to přišlo. Fotbalový bůh byl doma, a tak se nám v posledních sekundách podařilo vyrovnat, kdy si na rohový kop Káji výborně naběhl Bošťa a nádherně hlavou zavěsil.

Branky: Erik Šalda, Míša Boštík

Libchavy           -     Lanškroun              5:0     (3:0)

O utkání rozhodla první minuta, kdy nás Erik po chybě obrany poslal do vedení. To všechny uklidnilo a další góly na sebe nenechaly čekat. Nejprve se uvolnila výborně hrající „ještěrka“ Natálka, její střelu brankář taktak vyrazil a pro Káju nebyl problém dorazit do prázdné branky. Ještě do přestávky si na krásnou přihrávku z křídla naběhl Bošťa a zvýšil na 3:0. Po půlce byl obraz hry stejný a pro libchavského fanouška radost pohledět. Bošťa před naší brankou vybojoval míč, vyvezl ho před půlku a fantastickou přihrávkou vyslal Erika, který chladnokrevně proměnil 4:0. O minutu později zase Erik utekl po křídle a skoro z brankové čáry dovršil hattrick, 5:0. To už tatínek tasil šrajtofli a klusal ke kiosku. Škoda jen, že nebyli přizváni trenéři.

Branky: Erik Šalda 3x, Míša Boštík, Kája Aubus

Libchavy           -     Moravská Třebová     0:9     (0:3)

To nemá cenu popisovat, kluci, holky i trenéři si rozdělili libchavské kanály a minimálně do dalšího turnaje jinudy chodit nebudeme. Uvidíte nás jen na úterní brigádě a čtvrtečním tréninku.

Brankář: Filip Horníček, Matyáš Kollert

V poli: Kája Aubus, Patrik Holubář, Honza Hrabovský, Honza Kalous,Dáša Prášilová, Natálka Horáková, Miša Boštík, Erik Šalda, Kuba Adamec, Matěj Motyčka, Jirka Kašpar.

Co k turnaji dodat. Dva nádherné zápasy a třetí totální propadák. Fanoušci, kteří viděli všechny zápasy, nám možná odpustí, ale ty co viděli je ten poslední, asi nepřesvědčíme. Takový je prostě fotbal.