Pomezí: Pecina Jiří – Drobný, Coufal, Pecina Petr, Roušar Michal – Roušar Lukáš / 60.Kotouček/, Jožák , Svoboda, Červený / 68.Češka/ – Mička /78.Bačovský/, Nespěšný
Libchavy: Kollert – Koupil ,Vinzenz, Karpíšek , Hoffman – Vídeňský D., Kopfštein, Bartoš, Stejskal /81.Žídek Miroslav/  – Felgr , Blažek Jaroslav /75.Pražák Břetislav/

Rozhodčí: Brychta Ondřej, AR 1: Vodák Roman, AR 2: Brychta Josef
Střelci: Mička 3, M.Roušar
ŽK: 0 : 3   –  Kollert, Koupil, Kopfštein
Diváků:100

Odjezd na poslední zápas byl velmi dramatický, když dodatečně byli požádáni a vyhověli postupně Dan Vídeňský, Míša Stejskal /nemocen/ a Míra Žídek. Proto jsme odjeli s 20 minutovým zpožděním. Nakonec na hře to absolutně nebylo znát, ba naopak. Bohužel se to týkalo pouze první poloviny, kdy jsme předváděli skutečně pohledný fotbal ovšem bez důrazného zakončení. Gól jsme obdrželi v 17.minutě, kdy se poprvé domácí dostali před našeho brankáře a souhrou náhod domácí M.Roušar zaznamenal vedoucí branku. První půle z naší strany skutečně dobrá. –přišla však 53.minuta, nešťastný odkop Kuby Vinzenze, situaci byl nucen řešit faulem náš Tomáš Kollert a z penalty domácí zvýšili na 2 : 0, hned 2.minuty na to to bylo 3 : 0, když nám utekl domácí Nezdařil /ofsajd!!!???/, přihrál před branku a bylo rozhodnuto. Po té domácí zcela ovládli hru a my jen dohrávali  a oni přidali 4.branku z tresného kopu.
A je tu konec sezóny: konečné 4.místo je více než lichotivé, když vezmu v potaz tréninkovou morálku mnoha hráčů. Asi bychom se divili, když bychom zveřejnili počet tréninků jednotlivých hráčů. Jsou zde však vyjímky, díky kterým mužstvo vůbec trénuje a dosahuje takových výsledků: mám na mysli: Honzu Bartoše, Radka Borovičku, Tomáše Kollerta, Milana Kopfšteina, Tomáše Hoffmana, Davida Karpíška, Láďu Koupila.
Přes léto nás čeká ohromný kus práce v přesvědčení mladých dorostenců, aby se zapojili do letní přípravy a doplnili naše A i B mužstvo.
V pondělí a v úterý probíhají brigády – v pondělí se z hráčů zúčastnili pouze Honza Bartoš, Tomáš Hoffman a Mirek Žídek. Na slušný počet 15 lidí doplňovali trenéři, žáci a „C“.