áčko: Č.Třebová B - Libchavy 4:1
Vydáno dne 18. 08. 2009 (422 přečtení)

Česká Třebová: Hotmar – Kocanda, Voleský, Konečný, Lavička – Petružálek / 46.Pešina/, Keprt, Petr /69.Abt ml./, Šafář – Urbanec, Vyhnálek
Libchavy: Kollert – Koupil / 86.Javůrek/,Felgr, Karpíšek , Pražák Břetislav  -  Vídeňský D./65.Čermák Zdeněk/, Kopfštein, Bartoš, Stejskal   – Martinák /63. Martinec Michal/, Blažek Jaroslav

Rozhodčí: Horníček Evžen, AR 1: Jadrný Tomáš, AR 2: Chládek Miroslav, Delegát: Šimek Zdeněk
Střelci: Voleský, Vyhnálek, Keprt, Urbanec – Bartoš
Náhrávky: Karpíšek

ŽK: 2 : 5   –  Karpíšek 2x, Bartoš, Martinák, Čermák Zdeněk
ČK: 80. Karpíšek
Diváků: 100

Komentář s odstupem….
Do České Třebové jsme opět odjížděli s neúplnou sestavou, tentokrát chyběli omluveni Radko Borovička /dovolení/ a Tomáš Hoffman /zdravotní problémy/, s konstatováním že nejede pak Kuba Vinzenz. Ten se na konec v České Třebové objevil ovšem v absolutně jiném „stavu“.
Domácí nastoupili s mužstvem obrovského věkového rozpětí – Jarmil Konečný –  37 let, naproti tomu s třemi hráči, kterým bylo 17 let a Vyhnálkovi je 19 let. Z počátku byla hra vyrovnaná a pomalu jsme přebírali otěže zápasu do svých rukou, když nás zastavila 22.minuta, kdy se na dvakrát prosadil domácí stoper Voleský a domácí se ujali vedení. Naše snaha však končí před velkým vápnem a to k vyrovnání absolutně nestačí.
Do druhého poločasu jsem nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit. Dle toho vypadala i situace na hřišti. Naši přišpendlili domácí ke své brance a začali se rodit šance – 46.Blažek zahazuje loženku nad, 49. Blažek hlavičkuje v jasné pozici vedle, 61.minuta před Hotmarem se objevují osamoceni Martinák a Blažek, ovšem komunikace vázne a míč končí v zámezí. Zákonitě přišel trest v 67. domácí rychle kontrovali a Vyhnálek zvyšuje na 2 : 0. Naši nesložili zbraně a v 68. minutě Bartoš snižuje na 2 : 1. Tlak vzrůstá, přichází 77. minuta, kdy na hřišti jsou již všichni třebovští dorostenci a právě Abt ml. a Pešina našim utekli, přihrali zkušenému Keprtovi a ten rozhoduje o osudu utkání 3 : 1. Stále útočíme, přichází 86. minuta mladý Abt nám opět utekl, Péťa Felgr ho zastavuje za cenu faulu, kope se penalta – 4 : 1.
Co dodat, asi nic – je dobře, že nás čeká již pouze jedna neděle, neboť náš problém se sobotní přípravou na nedělní zápas dělá radost pouze majitelům místních a okolních šantánů…….
V  s o b o t u  nás čeká první zápas doma proti Sloupnici. Snad se nám podaří napravit neplodnost z České Třebové, neboť herní projev v některých fázích utkání byl skutečně dobrý….