LIBCHAVY – ČESKÁ TŘEBOVÁ

3 : 5

(1:2,1:2,1:1)

penalty asi 5:2, určitě jsme vyhráli

Od začátku bylo jasné, že nás bude čekat velký mač. Roj Libchaváků a Třebováků se přesouval od jedné branky ke druhé a když už z roje někdo vystřelil míč, trenéři se modlili, aby to nebylo na jejich branku. Jako první se osmělil soupeř a po dvou brankách vedl. Nám se podařilo snížit po samostatném úniku Péti Fogla, 1:2. Do druhé třetiny jsme šli s odhodláním vyrovnat. Zmáčkli jsme Třebováky před jejich brankou a naše šance pochytal jejich brankář. A jak už to bývá, Třebováci párkrát utekli a dali nám zase dva góly. Opět jsme snížili po brance Marka Šroma 2:4.  Třetí část byla podobná druhé, měli jsme převahu, ale gól dal, po našem nedorozumění v obraně, zase soupeř. Měli jsme pak ještě několik šancí, ale jejich gólman nás opět vychytal. A tak jsme se dočkali až v poslední minutě zásluhou Marka Šroma.

V tomto zápase si v libchavském dresu odbyli premiéru i borci ze školičky a to: Filip Diblík, Jirka Vaňous, Lukáš Vacek, Dan Boušek, Denis Komárek a Filip Kočí. Kluci, bylo to dobrý, jen tak dál.

Branky: Marek Šrom 2x, Petr Fogl

Brankář: Matěj Holub, Lukáš Vacek

V poli:Marek Šrom,Niky Kollert,Patrik Šalda,Petr Fogl, Kuba Jarný, Lukáš Hájek, Filip Diblík, Dan Boušek, Jirka Vaňous, Adam Provazník, Denis Komárek, Filip Kočí.

Zápas mladší přípravky bude přidán později.