Mladší přípravka "B" - turnaj v Libchavách
Vydáno dne 27. 09. 2009 (191 přečtení)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - OKRESNÍ PŘEBOR
POŘADATEL LIBCHAVY
27.9.2009

Libchavy B              -            Dobříkov                 0:4            (0:4)

Ústí n/Orl B               -           Ústí n/Orl. C                3:0

Libchavy B              -            Ústí n/Orl.B             1:2            (1:0)

Ústí n/Orl. C               -             Dobříkov                  0:6

Libchavy B              -            Ústí n/Orl. C            5:0            (3:0)

Dobříkov                    -            Ústí n/Orl.B               6:0

Mohl bych opsat referát z minulého turnaje a bylo by to stejné. První poločas jsme byli myšlenkami ještě v peřinách, tak zbývá jen dodat nedůsledné bránění = 4 góly v naší brance. Na tom, kluci,  musíme zapracovat v tréninku. Do druhého poločasu obranu posílil zkušený Filip Horníček a bylo to znát. Soupeře jsme už ke gólovému zakončení nepustili.

Libchavy B              -            Ústí n/Orl.B                       1:2            (1:0)

Přirovnání pravé derby tu sedí. V celém utkání jsme měli mírnou převahu. Nevyužité šance a chvilková nepřítomnost Filipa Horníčka, který byl ošetřován, nás stály vítězství. V prvním poločase předvedl Filip Horníček krásné sólo přes celé hřiště a vedeme 1:0. Další šance nevyužili Matěj Motyčka a Ondra Provazník, a tak už se skóre neměnilo. Druhý poločas pokračoval festival zahozených šancí. Ondra Provazník se dvakrát perfektně uvolnil, ale chybělo přesné zakončení. Dva góly jsme od Ústí dostali v krátké době za sebou. Bylo znát, že v té době chyběl na hřišti Filip Horníček, který naší obraně dodával jistotu, ale co se dá dělat. Měli jsme dát 5 gólů a nebylo by co řešit.

Libchavy B              -            Ústí n/Orl. C                      5:0            (3:0)

Od začátku jsme se nastěhovali před soupeřovu branku a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří překonat obranný houf Oušťáků. To se po chvíli podařilo a Ondra Provazník bombou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Poté přidal 2 góly Matěj Motyčka a poločas byl 3:0. V druhém poločase dovršil nejdříve hattrick Matěj Motyčka a na konečných 5:0 zavěsil Ondra Provazník, který tak korunoval svůj dobrý výkon.

Celý tým chválím za bojovnost a zápal do hry. Nedostatky v obranné hře a efektivnější gólové zakončení musíme vypilovat na tréninku.Tak kluci a Lucko,

hurá do toho.

Brankář: Filip Horníček,Matěj Holub

V poli: Filip Horníček,Matěj Holub,Lukáš Vacek,Marek Šrom,Niky Kollert,Patrik Šalda,Petr Fogl,Lucka Aubusová,Kuba Jarný,Matěj Motyčka,Ondra Provazník

Tabulka turnaje:

1. Dobříkov                3            3            0            0            16:0                9b.

2. Ústí n/Orl.B            3            2            0            1            5:7                  6b.

3. Libchavy              3            1            0            2            6:6                  3b.

4. Ústí n/Orl.C            3            0            0            3            0:14                0b.

Trenéři: Petr Musil, Vlasta Felgr