Libchavy B - Dobříkov 0:1 (0:1)
Ústí n/Orl. C - Dobříkov 0:5
Libchavy B - Ústí n/Orl. C 2:0 (2:0)
Dobříkov - Ústí n/Orl.B 0:5

Ústí B se na poslední domácí turnaj posílilo a bylo znát.Naši borci sice bojovali,ale nestačilo to .Poločas jsme prohráli 4:0,ale mohlo to být i víc.Druhý poločas byl z naší strany o trochu lepší,lépe jsme bránili a dostali jsme se i do dvou hezkých šancí.Nejprve Honza Kalous a poté Marek Šrom ,který utekl z půlky a ke gólu mu chybělo opravdu málo.Jak už jsem říkal ,sice jsme lépe bránili , ale i tak jsme dostali jěště dvě branky a nakonec s Ústím prohráli 6:0.

Utkání bylo docela vyrovnané.Dobře jsme bránili ,ale chvilka nepozornosti při rohovém kopu soupeři stačila ,aby nám vstřelil branku.Dobříkov nebyl tak dominantní jako v jiných utkáních a naši borci to poznali a osmělili se k útočným akcím.Po rohovém kopu dal dokonce Míra Rus branku,která však nebyla uznána ,protože velmi mladý rozhodčí necitlivě neponechal výhodu našemu celku ,ale zbytečně odpískal penaltu za hraní rukou.Honza Kalous by „zasloužil dostat za uši“ ,za to jak ji kopl.Nedal a my nakonec prohráli 1:0.

Kluky jsem před utkáním varoval ,aby svého soupeře nepodcenili jako při posledním turnaji v Ústí a zbytečně pak nedoháněli brankové manko.Vzali si to k srdci a hráli dobře. Převším Matyáš Kollert,který vstřelil obě branky,ale musím pochválit celý tým.Jenom škoda ,že se nám nepodařilo dát více branek.

Pozdrav pro marody Adamce,Hájka,Kočího,Prokopa a Jarného, brzy se uzdravte kluci.
Poděkování za praní dresů tentokrát náleží paní Fóglové.

Brankář: Matěj Holub
V poli: Marek Šrom,Niky Kollert,Patrik Šalda,Petr Fogl,Lucka Aubusová,,Honza Kalous,Matyáš Kollert,Lukáš Vacek,Míra Rus