Libchavy - Letohrad                  1:3

Svitavy B - Letohrad                     0:7

1.      Letohrad                  3    3  0  0      16:2

2.     Česká Třebová B     3    2  0  1        8:9

3.     Libchavy                  3   1  0  2       6:6

4.     Svitavy B                  3   0  0  3       1:14

Libchavy            -            Svitavy B                         3:0

Branky: Hrabovský Honza 2x, Horníček Filip

První zápas našeho domácího turnaje jsme si vylosovali celek Svitav a naši borci byli odhodláni se na domácí půdě ukázat. Za doprovodu domácích fanoušků vyprovodili soupeře 3:0 po poločase 1:0, kdy se za domácí celek trefili Honza Hrabovský, Filip Horníček a zápas ukončil svou druhou brankou z krásného voleje opět Honza Hrabovský. Tým šlapal a vypadalo to na velký den pro Libchavy…

Libchavy            -            Letohrad                         1:3

Hra byla z počátku vyrovnaná až do chvíle, kdy obrana špatně rozehrála míč po pravé straně a nabídla soupeři gól, který se s bezmocným gólmanem nepáral. Od té chvíle, jakoby jsme přestali hrát. V druhém poločase jsme obdrželi další branku ranou z dálky. Ale to už naši nastoupili k mohutnému finiši se zdravým zápalem a odměnou jim byl gól Filipa Horníčka. Bohužel se nám vyrovnat nepovedlo a obdrželi jsme ještě jednu branku. Nicméně za druhý poločas si kluci remízu zasloužili.

Libchavy      -         Česká Třebová Třebová        2:3

Posledním soupeřem nám byla Česká Třebová B, se kterou se náš tým potkal v podzimní sezóně dvakrát při přátelském utkání. Soupeře jsme vždy porazili rozdílem minimálně dvou tříd. Očekávání před posledním utkáním bylo velké. Začátek utkání jsme zaspali, proflákali a ze všeho nejvíc podcenili. Soupeř samozřejmě přijel s trochu posíleným kádrem, ale první poločas z naší strany nebyl na 100%. Do druhého poločasu jsme udělali razantní změnu, kdy jsme dali do branky Marka Šroma  a na levou zálohu Matyáše Kollerta. Kluci se probudili a za chvilku vyrovnali brankou Filipa Horníčka. Následoval gól Honzy Hrabovského. Vedli jsme a zápas byl v našich rukách, ale opět jsme polevili a soupeř zaslouženě otočil zápas…L

Branky: Horníček Filip, Hrabovský Honza

Závěrem:

Do turnaje jsme byli oslabeni o dvě opory Jirku Kašpara a Ondru Provazníka (brzy se uzdravte, hoši), ale přišla posila ze starších Dáša Prášilová a kluci z “B“ týmu Šalda Patrik, Fogl Petr, Rus Miroslav a Šrom Marek, kterým bych se chtěl omluvit, že si nezahráli víc hlavně v posledním zápase (kluci sorry). Turnaj jsme zvládli poměrně se ctí, co se výsledkové listiny týče, ale nemůžu se ubránit dojmu, že někteří hráči mohli do zápasů dát mnohém víc. Ukázalo se, že jedinec nic sam na hřišti nezmůže bez podpory celého týmu. Upozorňuji celého! Před námi je další týden. Zatrénujeme a v neděli ukážeme všichni, co v nás je a co jsme schopni jeden pro druhého na hřišti obětovat.

Děkujeme za pomoc při organizaci turnaje, paní Bendová – napsání tabule se zápasy a Olda Kalous – řízení „nového“ systému parkování.