Lanškroun - Polička                           5:0
Libchavy - Lanškroun                    0:1
Polička – Česká Třebová B             5:4
  1. Lanškroun                   3    3 0 0       15:5            9
  2. Polička                        3    2 0 1         7:10           6
  3. Libchavy                    3   1 0 2          6:3 3        3
  4. Česká Třebová B        3   0 0 3          5:15          0

Libchavy      -           Polička                             1:2
Branky: Horníček Filip
Po minulém domácím turnaji jsme se chtěli trochu vytáhnout u svých fanoušků a naší největší zbraní měla být hlavně bojovnost a srdíčko. V prvním poločase jsme se soupeřem hráli vyrovnanou hru, ale z naší strany byla až moc ustrašená a možná i díky tomu jsme inkasovali první my ze standartky. Ve druhém poločase jsme se nabudili a začal ten pravý boj. Odměnou nám byla branka Filipa Horníčka. Bohužel jsme nevydrželi dokonce a v poslední minutě si z našich hráčů udělal slalom jeden ze soupeřových hráčů. Byla to obrovská škoda dostat v poslední minutě branku na 1:2 po takovém výkonu, ale to už je hold fotbal.
Libchavy      -           Česká Třebová B           5:0
Branky: Horníček Filip 2x, Hrabovský Honza 2x, Benda Radek
Další zápas jsme měli Třebové co vracet (2:3 minulý týden pozn. autora) a povedlo se nám to dokonale. Už v první minutě jsme na soupeře vlítli a Filip Horníček dal gól z rohu. Druhou branku zaznamenal Honza Hrabovský. Do konce poločasu jsme přidali ještě jednu braku a opět z rohu a opět Filip. Ve druhém poločase jsme dál přehrávali soupeře a ranou snad z půlky hřiště zavěsil Radek Benda. Dílo završil svou druhou brankou Honza Hrabovský.
Libchavy      -         Lanškroun                      0:1
Na závěr turnaje jsme se střetli s nejsilnějším týmem Lanškrounem. Se soupeřem jsme se statečně prali, ale bohužel jsme zase inkasovali jako s Poličkou. Na hřišti se odehrával opravdový boj o body, přízeň divaků a snad i o zahraniční angažmá. Za zmínku určitě stojí nájezd asi v posledních minutách Filipa, který neproměnil. Utkání se nám nepovedlo otočit, ale divákům jsme předvedli, že se umíme porvat o výsledek.

Závěrem:

Poslední domácí turnaj na domácím hřišti pod modrým nebem se nám sice nepovedlo vyhrát, ale ostudu jsme určitě neudělali. Nemáme ve zvyku vyzdvihovat jedince, protože tým má šlapat jako celek, ale teď uděláme výjimku. Za výkon v turnaji a hlavně v posledním zápase chceme pochválit Filipa Horníčka, který předvedl famózní výkon a ukázal jako správný kapitán, jak se má bojovat.
Propocené dresy tentokrát pere Lenka Šromová, díky. Děkujeme taktéž našim hlasatelům Aleši Motyčkovi (minulý turnaj) a Petru Musilovi.
Pozdravujeme naše marody a vyzýváme je, aby už vstali z postele a přišli nám pomoc.
Brankáři: Kollert Matyáš, Motyčka Matěj
V poli: Kollert Matyáš, Motyčka Matěj, Šrom Marek, Benda Radek, Kalous Honza, Hrabovský Honza, Prášilová Dáša, Šalda Patrik, Rus Miroslav, kapt. Horníček Filip
Trenéři: Šalda Milan, Kollert Tomáš, Vlasta Felgr, Čada Martin
Referát napsal: Martin Čada