LIBCHAVY  - ÚSTÍ N/ORLICÍ  4 : 7

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA roč. nar. 2002-2003

27.11.2009 – Tělocvična Libchavy

Libchavy – Česká Třebová 5:1 (2:1,1:0,2:0)

Mužstva proti sobě svedla tři zápasové třetiny po 20 min. V Zápase jsme jasně dominovali a Třebovou přehráli i v závěrečných pokutových kopech. Na stranu soupeře ale musím podotknout, že přijelo mužstvo, které toho ještě tolik nenahrálo.

Branky: 3x Ondra Provazník, 2x Míra Rus
Brankář: Matyáš Holub, Filip Kulhavý, Lucka Aubusová
V poli: Honza Adamec, Lucka Aubusová, Matyáš Holub, Jakub Jarný, Niky Kollert, Filip Kulhavý, Matěj Denis Novotný, Ondra Provazník, Adam Provazník, Míra Rus, Marek Šrom
Trenéři: Vlasta Felgr, Martin Čada

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA roč. nar. 2001

4.12.2009 – Tělocvična Libchavy

Libchavy – Ústí nad Orlicí 4:7 (0:5,2:0,2:2)

Zápas se odehrál ve třech třetinách po 20 min. V první půli nás soupeř přejel… Ve zbytku zápasu jsme se otrkali a byli soupeři minimálně vyrovnaným soupeřem, ba až bych řek, že jsme v některých chvílích Ústí dost mačkali…Na závěr se kopali penalty, které jsme prohráli 4:6.
Branky: 3x Honza Kalous, 1x Ondra Provazník
Brankář: Matyáš Kollert
V poli: Radek Benda, Jirka Kašpar, Matěj Motyčka, Lukáš Hájek, Honza Hrabovský, Honza Kalous, Míra Rus, Petr Fógl, Tomáš Petr, Ondra Provazník
Trenéři: Petr Musil, Tomáš Kollert, Martin Čada