8. FC Slávia Hradec Králové

Nejlepší brankář: Filip Horníček - Sokol Libchavy
Na turnaji hráli:
Filip Horníček, Honza Kalous, Natálka Horáková, Kuba Prokop, Radek Benda, Jirka Kašpar, Dáša Prášilová, Ondra Provazník, Matyáš Kollert, Matěj Motyčka

V prvním zápase ve skupině jsme ani nevěděli proti komu hrajeme. Asi to bylo dobře, neboť jsme se soupeře zvučného jména FK Pardubice, nezalekli. Do zápasu jsme šli přímo z aut a Natálka a Kuba dojeli až v průběhu zápasu. Od začátku to bylo vyrovnané, bez výrazných šancí. Asi v 10. minutě Filip dlouhým výkopem našel Matyáše a ten z voleje nekompromisně zavěsil, 1:0. Očekávali jsme drtivý nápor, ale soupeř byl ještě ve větším šoku než my a na vyrovnání se nezmohl.

Ve druhém zápase jsme narazili na FC Olympie Hradec Králové. Zápas byl nejprve vyrovnaný, ale po pěti minutách začínal mít soupeř navrch. Ovšem nemohl se prosadit střelecky, a tak jsme mu pomohli vlastní brankou, 0:1. Vyrovnali jsme však famózním gólem. Filip z pozice brankáře střelu soupeře nechytil do ruky, ale z voleje napálil míč, ten přelétl celé hřiště a zapadl za záda zkoprnělého gólmana soupeře, 1:1.

Ve třetím zápase jsme potkali domácí. I když jsme měli již postup do bojů o medaile jistý, makali jsme. Soupeři jsme dali dvě branky a výhrou 2:0 tak postup z druhého místa ve skupině potvrdili.

V zápase o finále jsme s AFK Chrudim dlouho drželi krok. Až tři minuty před koncem jsme po chybné rozehrávce inkasovali, 0:1. Pak ve snaze o vyrovnání ještě druhý. Škoda, soupeř byl sice lepší, ale při troše štěstí…

V zápase o třetí místo jsme hráli znovu s FC Olympia Hradec Králové. Soupeř se z prvního zápasu poučil lépe a ve druhé minutě vedl 1:0. Snažili jsme se, ale výsledkem byly jen dvě inkasované branky.

Skončili jsme na nepopulárním čtvrtém místě, ale pro nás je to velký úspěch. Jen se podívejte, kdo skončil za námi.
Trenéři: Petr Musil, Martin Čada, Milan Šalda