Ústí nad Orlicí A         -         Ústí nad Orlicí B         3 : 0 (2:0)

Libchavy                       -         Rychnov n/Kn.           2 : 3 (2:1)
Rudoltice                     -         Ústí nad Orlicí B        2 : 0 (1:0)
Kocanda, Kollert

Rychnov n/Kn.            -         Ústí nad Orlicí A         1 : 0 (0:0)

Kocman
Libchavy                      -         Rudoltice                     3 : 0 (1:0)
Šrom 2x, Provazník O.

Rychnov n/Kn.            -         Ústí nad Orlicí B         2 : 0 (1:0)

Buločkin, Procházka
Rudoltice                    -         Ústí nad Orlicí A          0 : 3 (0:0)
                                    Popelář, Motl, Řehoř
Libchavy                     -         Ústí nad Orlicí B          1 : 1 (0:1)
Provazník O.                            Langr

Rychnov n/Kn.          -           Rudoltice                     3 : 0 (2:0)

Jirčík, Kocman, Králiček
Libchavy                   -         Ústí nad Orlicí A            0 : 7 (0:3)

Ústí nad Orlicí A       Faltus David

Nejlepší hráč turnaje         Kocman Jakub         Rychnov n/Kn.

Nejlepší střelec                  Bartoš Adam          Ústí nad Orlicí A

Nejlepší brankář              Jílek Vilém          Rudoltice

Nejmladší hráč                Provazník Adam         Libchavy

Libchavy             -         Rychnov n. K.             2:3 (2:1)

S favoritem turnaje jsme sehráli velice pěkné utkání. V prvním poločase jsme sice jako první inkasovali, ale Ondra Provazník sám prošel hřištěm a vyrovnal. Pak znova zaúřadovali kluci Provazníkovic „já na bráchu brácha na mě“. Adam nahrál a Ondra zavěsil. Poločas jsme vyhráli 2:1 super. Ve druhém poločase byl Rychnov důraznější a dvěma brankami zápas otočil. V samém závěru měl Ondra možnost vyrovnat, ale trefil pouze břevno

Libchavy             -         Rudoltice                      3:0 (1:0)

Od začátku jsme byli lepší a bylo jen otázkou času, kdy to tam spadne. Roli střelce na sebe převzal Marek Šrom a dal dva pěkné góly. Další přidal Ondra Provazník a    spoustu šancí ještě zůstalo nevyužito. Škoda.

Libchavy             -         Ústí n. Orlicí B          1:1 (0:1)

Trochu křeč, 8 minut hrajeme u soupeře na jeho polovině a v poslední minutě po krátkém zaváhání prohrajeme první poločas 1:0. I to se stává. Je to poučení, že musíme soustředit na hru až dokonce. Ve druhém poločase se nám podařilo vyrovnat. Opět se trefil Ondra Provazník. Více se nám však nepovedlo. Remíza utkání nakonec slušela.

Libchavy             -         Ústí n. Orlicí A          0:7 (0:3)

V posledním utkání jsme od začátku tahali za kratší konec. Kluci z Ústí byli důraznější a přehráli nás v osobních soubojích před brankou, po kterých většinou snadno skórovali. Skóre rychle rostlo a nepomohla ani změna sestavy. Kluci už se z toho nedostali. Nevadí, příště zabojujeme a věřím, že to bude lepší.

.

Brankář: Matyáš Holub, Honza Adamec

V poli: Marek Šrom, Niky Kollert, Lucka Aubusová, Patrik Šalda, Ondra Provazník, Adam Provazník, Honza Adamec, Matyáš Holub, Kuba Jarný.

Trenéři: Petr Musil, Milan Šalda

Referát napsal: Petr Musil

Sponzoři turnajů: rodiče Libchaváků, Korado Česká Třebová, Investa Uni Ústí, Stavona, SOR Libchavy, Generali, Armat Řetová, OÚ Libchavy, OÚ České Libchavy, Ekola České Libchavy, LDM Česká Třebová