áčko: Libchavy - D.Dobrouč 1:2
Vydáno dne 29. 03. 2010 (425 přečtení)

Libchavy: Kollert – Borovička,  Karpíšek, Felgr, Pražák Břetislav  - Čermák Zdeněk /88. Beneš Michal/, Kopfštein, Čada Tomáš, Stejskal  - Blažek, Martinec Michal/86.Špína/
Dobrouč:Matějíček Martin – Nágl, Cvik, Řehák Zdeněk, Ryšavý – Bárta, Brabec / 90. Řehák Jakub/, Švercl, Šisler /90.Vavřín/ - Matějíček Tomáš, Huška Martin

Rozhodčí: Habrda Miroslav, AR 1: Jelínek Jiří, AR 2: Kylar Roman, Delegát: Zbroj Vojtěch
Střelci: Stejskal – Bárta, Matějíček Tomáš
Náhrávky: Kopfštein

ŽK: 3 : 1 – Pražák, Borovička, Stejskal – Švercl
Diváků: 100

Začalo nám jaro a že bude těžké nám ukázal hned první zápas, kdy jsme nastoupili proti soupeři, který za 13 zápasů získal pouze jediný bod. Naše mužstvo pod vedením nové trenérské dvojice – Jiří Čermák a David Karpíšek tento zápas nezvládlo a za špatný hlavně druhý poločas  si ani nic jiného nezasloužilo a prohráli jsme ……..
Kádr je oslaben o Kubu Martináka – trest za vyloučení, Tomáše Paukerta – trest za vyloučení, Dasty Hoffman – nemoc, Kuba Vinzenz – pracovní zaneprázdnění a navíc se musíme smířit i s tím, že nám minimálně celou jarní sezónu bude chybět dlouholetá opora, kapitán Honza Bartoš a to ze zdravotních důvodů.
A nyní k zápasu. Úvod se nám povedl, míč jsme měli na svých kopačkách, hráli po zemi a navíc po ideální přihrávce Milana Kopfšteina na Míšu Stejskala kdy se druhý jmenovaný  nemýlil a zajistil nám vedení 1:0 a to probíhala 10. Minuta utkání. To však z naší strany byla bohužel poslední opravdu fotbalová akce. Od 20. minuty se hra vyrovnala a úroveň fotbalu nebyla valná. Domácího brankáře ohrozil jen v 23.minutě z přímého kopu hostující Bárta, Kollert na dvakrát však jeho střelu zlikvidoval.
Druhý poločas začal serií rohových kopů hostujícího mužstva a v 47. minutě se vyražený míč Tomášem Kollertem dostal k Bártovi a ten vše prostřelil a hosté vyrovnali.
Naše hra upadla do chaosu, hosté šli několikrát samotní na našeho brankáře na štěstí se jim v zakončení hrubě nedařilo. V 72. minutě postupovali dokonce 3 hostující hráči na naši branku a že jich bylo tolik to se jim nakonec stalo osudným, neboť poslední střelec Švercl se již ocitl v ofsajdu.  My jsme hostující branku ohrozili jen v 75. minutě kdy z 30. metrů trefil břevno hostující branky David Karpíšek. Trest za náš výkon přišel v 85. minutě, kdy z rychlého protiútoku zavěsil Tomáš Matějíček a hosté zaslouženě zvítězili. My jsme paradoxně mohli vyrovnat, když vyrovnání v nastaveném čase odmítl v jasné šanci Míša Stejskal. Nejlepším hráčem na hřišti byl jednoznačně  hostující kapitán Marek Švercl.
Co dodat? První vyhrání z kapsy vyhání, snad to bude platit pro naše mužstvo. Již příští neděli nás čeká další těžký soupeř z konce tabulky – Česká Třebová B. Bylo by dobré se nad svým dnešním výkonem zamyslet, rozebrat ho v klidu a připravit se na další utkání a je jich před námi ještě 12……..