áčko: Libchavy - Č.Třebová B 1:1
Vydáno dne 06. 04. 2010 (431 přečtení)

Libchavy: Zeman – Borovička / 76.Hoffman/,  Karpíšek, , Čada Tomáš, Čermák Zdeněk – Martinec, Kopfštein, Stejskal, Blažek – Koupil, Martinák
Třebová: Hejl – Šafář, Kocanda, Rejsa, Labička / 55.Plačko/ – Adamec, Abt, Hudač, Mazal – Dvořák, Šimek

Rozhodčí: Kaplan Jiří, AR 1: Valenta Jan AR 2: Zerzán Miloš, Delegát: Šimák Karel
Střelci: Martinák – Adamec
Náhrávky: Koupil
ŽK: 1 : 1 – Čada – Hejl
Diváků: 100
První vyhrání z kapsy vyhání, tak jsem končil minulý referát. Bohužel se to nepotvrdilo. Pořekadlo by platilo, kdyby se hrál fotbal jen jeden poločas. Ten jsme vyhráli tak jako před týdnem 1 : 0. A první poločas se nám skutečně povedl, prospělo zařazení Ládi Koupila a Kuby Martináka do útoku.
Hned v 7.minutě jsme se ujali vedení, když vystřelil Káďa Koupil, hostující brankář míč pouze vyrazil před Kubu Martináka a ten se nemýlil a bylo to  1 : 0. Hosté útočili hlavně po pravé straně, kde hrál i nejnebezpečnější hráč hostů Šimek. Ten unikl ve 14. minutě přihrál volnému Adamcovi a ten k našemu štěstí přestřelil naši branku z malého vápna. Pak jsme již hráli my. V 19. minutě nastřelil Koupil tyč hostující branky, své jasné šance pak nevyužil 2x Jarda Blažek a Milan Kopfštein. Po poločase jsme měli vést 4:1 a to by snad bylo vše jasné.
To se však nestalo, poločas 1 : 0 nevěstil nic dobrého. A naše obavy se naplnily: po hrubé chybě obrany v 52 .minutě vyrovnal do prázdné brány Adamec. Po té následovala křeč, marný boj hráčů samých se sebou a výsledek 1 : 1 byl na světě. Druhá půle byla překopávaná mezi Davidem Karpíškem a Martinem Kocandou. Ti si skutečně zahráli. Mezihra z obou stran absolutně vymizela.V našem případě je „druhý poločas“ v hlavách a musíme to překonat. Vím, že domácí fandové jsou rozladěni, ale věřte všichni hráči chtějí,  jen to prostě nejde……
A příští neděli – Sloupnice, ta získala na jaře plný počet 6 bodů a jde směle za záchranou.
Jak zabojujeme my? Uvidíme v neděli večer………