Libchavy - Polička 0:3
Jablonné - Letohrad 1:4
Libchavy - Jablonné 0:1
Letohrad - Polička 4:2

Soupeř nás překvapil svou aktivní hrou, na kterou jsme v prvním poločase nenašli odpověď v podobě gólu nebo nějaké větší šance, i přesto že jsme v poli hráli vyrovnanou hru. Výsledkem byl poločas 0:3. Postupem času se naše obrana seskupila do pevnějších řad. I hra nabrala správného směru. Bohužel branky jsme se nedočkali a ještě jednu obdrželi. Na naší obranu musím konstatovat, že jsme v zápase herně nepropadli, jak by napovídal výsledek.

Do zápasu jsme šli se změnou v sestavě, kdy se do branky postavil Kuba Prokop. Celý zápas jsme se se soupeřem přetahovali rovnoměrně o převahu na hřišti. Napětí trvalo až do půlky druhého poločasu. Bohužel, jak to tak bývá, tyto zápasy vyhrává ten, kdo dá první gól. A to senám bohužel, ač jsme na to šance měli, nepodařilo. Další obdržené góly bych spíše připsal na vrub naší snahy o vyrovnání, protože tomuto utkání by slušela remíza. Bohužel takový je sport a fotbal zvláště.

Libchavy - Jablonné nad Orlicí 0:1
Poslední zápas proti domácímu mužstvu, jsme byli odhodláni konečně vyhrát. Na soupeře jsme vlítli a drželi převahu na našich mokrých kopačkách. Postupně se hra vyrovnala a soupeřem jsme se střídali při neproměňování šancí. V posledních minutách zápasu jsme obdrželi branku a na vyrovnáni už nebyl čas. Byla to veliká škoda, protože jsme měli parádně rozehrané akce, avšak už hůře zakončené.

Závěrem: Ten kdo nebyl na turnaji by si mohl myslet na základě skóre 0:8, že neumíme hrát fotbal. Musím Vás tedy vyvést z omylu. S žádným soupeřem jsme ve hře nepropadali a v posledních dvou zápasech…kdo ví, jak by to dopadlo, kdybychom se trefili mezi tyče…