Libchavy: Kollert – Borovička / 46. Koupil/,Karpíšek, Felgr, Hoffman  -  Čermák Zdeněk, Stejskal, Paukert / 57.Vinzenz /, Blažek /75.Martinec/ – Martinák, Kopfštein
Polička B: Vopařil – Mužík, Škoda, Mihulka, Scheib – Češka, Kučera, Vondra / 80. Zavadil/, Stodola / 74. Švec / - Dobiáš, Král

Rozhodčí: Kylar Roman, AR 1: Habrda  AR 2: Adamský, Delegát: Vrba Zdeněk
Střelci: Stejskal /PK/, Vinzenz, Hoffman - Kučera
Náhrávky: Borovička, Martinák

ŽK: 2 : 2 – Karpíšek, Hoffman – Vopařil, Kučera
Diváků: 100

A povedlo se,  naši výhru ve Sloupnice  jsme skutečně potvrdili a porazili i Poličku. Hrálo se zajímavé a  pro nás velice těžké utkání. Úvod se nám moc nepovedl a již v 8.minutě jsme prohrávali, když míč si přivlastnil kapitán hostí Ondřej Kučera, z našich 4 hráčů udělal solné sloupy a s přehledem otevřel skóre a hosté vedli 0 : 1. Naše hra nebyla dobrá, bránili jsme chaoticky, v 19. minutě měli hosté další šanci kdy svůj reflex prokázal náš brankář Tomáš Kollert, kdy zlikvidoval střelu hostujícího Dobiáše. Naštěstí přišla 30.minuta, kdy Zdeněk Čermák prostrčil míč na Radko Borovičku, ten šel neohroženě za míčem a byl nemilosrdně a zcela zbytečně / míč již byl u lajny mimo branky/sražen hostujícím brankářem. Ten obdržel žlutou kartu a kopala se penalta. Míč si tentokrát vzal Míša Stejskal a na rozdíl od Jardy Blažka bezpečně penaltu proměnil a my jsme vyrovnali na 1 : 1. V 32. minutě byl v šanci opět dobře hrající Míša Stejskal, mířil však vedle. Hosté měli pak stoprocentní šanci v 41. minutě, kdy hostující Král nastřelil naše břevno ze dvou metrů – málo výdané. první poločas z naší strany nic moc.
Do druhého poločasu již nenastoupil zraněný Radko Borovička, kterého nahradil Láďa Koupil. Hra byla vyrovnaná, naši hráči však začali více bojovat a měli jsme více ze hry. Na hřiště se poprvé v této sezóně objevil Kuba Vinzenz a ten v 77. minutě zaznamenal krásným lobem naši vedoucí branku. Jeho střele předcházel obětavý skluz Kuby Martináka, který naštěstí trefil míč a ten doputoval až ke Kubuvi Vinzenzovi a ten se ze 17 metrů nemýlil. Pak přišla minuta osmdesátá, kdy si daleko od branky u postranní čáry k rozehrání přímého kopu míč postavil Dasty Hoffman. Jeho centr však prošel mezi rukami brankáře hostí Vopařila a k všeobecnému překvapení zapadl do branky a my jsme vedli již 3 :  1. Pět minut před koncem ještě navíc po pěkném úniku nastřelil tyčku hostující branky Míša Martinec. Utkání se dohrálo v poklidu.
Naše mužstvo využilo slabší den hostujícího brankáře Vopařila, který nám pomohl ke vstřelení minimálně dvou branek.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: u našeho mužstva Míša Stejskal a u hostí Kučera Ondřej. Příští neděli zajíždíme do Kamenné Horky, kde budeme hrát proti Svitavám B.