Mladší přípravka - turnaj KP v Libchavách

Libchavy       -   Jablonné n/Orl.     0:1
Svitavy B       -    Lanškroun             2:8
Libchavy      -    Svitavy B                5:1
Lanškroun   -   Jablonné n/Orl.      2:0
Svitavy B       -   Jablonné n/Orl.      0:6
Libchavy       -   Lanškroun             3:2

Libchavy - Jablonné n/Orl. 0:1 (0:1)
Souboje s Jablonným jsou o tom, kdo dá gól, vyhraje. Hra byla vyrovnaná, šance na obou stranách. První chybu jsme udělali my a soupeř ji potrestal. Dva naši beci nechali mezi sebou proskočit hbitého útočníka a bylo zle, 0:1. Na začátku druhé půle Jablonné nastřelilo břevno. Před koncem jsme si vytvořili tlak, byly i nějaké šance. Ta největší těsně před koncem, kdy míč poskakoval na brankové čáře, ale za ní se nedostal. Škoda, nebylo nám souzeno.

Libchavy - Svitavy B 5:1 (4:0)
Hned po rozehrání získal míč Honza Kalous, prošel vše a nekompromisně zavěsil. Potom se blýskl s chutí hrající Matěj a dvěma góly zvýšil na 3:0. Hrálo se stále jen na svitavskou branku a tak otázka byla – kolik? Ale ouha. Ještě do přestávky zvýšil Honza Kalous na 4:0, ale po přestávce soupeř, posílen o jednoho hráče, začal zlobit. Jeho útoky byly čím dál nebezpečnější a z jednoho snížil na 4:1. Náš brankostroj se zadrhl.Až 2 minuty před koncem se prosadil Jirka a pěknou střelou zvýšil na konečných 5:1
Branky: Matěj Motyčka 2x, Honza Kalous 2x, Jirka Kašpar

Libchavy - Lanškroun 3:2 (0:2)
V posledním zápase nás čekal vedoucí tým soutěže. My se jich ale nebáli a chtěli je porazit. První půle se nám moc nepovedla, soupeř byl lepší a zaslouženě vedl 2:0. My se ale nevzdali a makali dál. Na začátku druhé se nám po dvou nevinně vypadajících akcích podařilo vyrovnat, 2:2. A pak to začalo. Našim hráčům jako by vyrovnávací branka odplavila únavu do soupeřových nohou a zápas gradoval. Šance na obou stranách, každý hrál nadoraz. Nakonec se nám podařilo vstřelit vítěznou branku asi pět minut před koncem. Soupeř již vyrovnat nestihl. Vítězství jsme si za tu bojovnost určitě zasloužili.
Branky: Honza Hrabovský 2x, Honza Kalous

Brankáři: Matěj Motyčka, Luděk Kočí
V poli: Matyáš Kollert, Honza Hrabovský, Honza Kalous, Natálka Horáková, Benda Radek, Hájek Lukáš, Kašpar Jiří, Kočí Luděk, Fogl Petr

Turnaj se nám opět povedl a opět svítilo sluníčko. Doufejme, že příští týden bude svítit zase. Kluci a holky si zase dokázali, že když všichni makají, jsou schopni porazit kohokoliv.
Naše žlutočerné dresy se suší na zahradě u Foglů – díky.