áčko: Svitavy B - Libchavy 2:1
Vydáno dne 26. 04. 2010 (412 přečtení)

Svitavy: Uchytil – Kyncl, Kabát, Brandejs / 62. Zábrana/, Kubík – Skalický, Uhlíř, Jukl, Urban – Frolo / 79.Křížek /, Stenzl / 90. Andrle

Libchavy: Kollert –  Koupil, Karpíšek, Felgr, Pražák  -  Čermák Zdeněk / 77. Špína Václav /, Stejskal, Čada Tomáš, Martinec – Blažek / 60. Beneš Michal /, Paukert

Rozhodčí: Felkl Petr, AR 1: Mrázek Aleš  AR 2: Brychta Ondřej, Delegát: Kabát Miroslav
Střelci: Paukert Tomáš – Jukl, Kubík
Náhrávky: Pražák Břéťa, Blažek

Naše snaha vyšla na prázdno a prohráli jsme 2 : 1. Při pohledu na sestavu vám bude chybět řada jmen. Ani v jednom jarním utkání jsme nehráli ve stejné sestavě. Naše nové absence: Kopfštein Milan – zraněn /sádra na 1 měsíc/, Kuba Vinzenz – pracovní povinnosti, Kuba Martinák, Dasty Hoffman, Radko Borovička – avizovaná neúčast vzhledem k oslavě. S dvěma dorostenci v základní sestavě se nám podařil. vstup do utkání, kdy v 9.minutě hodil dlouhý aut Břéťa Pražák na Jardu Blažka, ten prodloužil na Tomáše Paukerta a ten svým prvním gólem za A mužstvo zajistil naše vedení. Domácí nás zatlačili a hrálo se na naší branku. Chybovali jsme však pouze v 33. minutě kdy domácí vyrovnali a do konce poločasu měli výraznou převahu.
V druhém poločase se hra vyrovnala, domácí v 58. minutě využili nedorozumění naší obrany a vsítili druhý a jak se ukázalo i vítězný gól. V 60. minutě jsme již hráli se třemi dorostenci a snažili se o vyrovnání. Štěstí nám však nepřálo a je nutné objektivně konstatovat, že domácí vyhráli zaslouženě. Naše mužstvo podržel náš brankář Tomáš Kollert a všichni hráči, kteří se objevili na hřiště příkladně bojovali a zaslouží si pochvalu.
Vzhledem k vývoji v tabulce nás v sobotu 1.5. /po čarodejnicích/ čeká utkání o 6 bodů a to s Vysokým Mýtem B. Věřím, že nominovaní hráči toto vezmou v potaz a v sobotu nastoupí v tělesné i duševní pohodě.
Mám ještě jednu prosbu: ve čtvrtek 29.4. v 17.00 se sejdeme na hřišti a po té provedeme úpravu hrací plochy na myslivecké chatě a několik drobných úprav na hlavním hřišti. Týká se prosím všech členů oddílu a hlavně hráčů, kterým se připravuje nová hrací plocha na které budou hrát oni.