Mladší přípravka B - turnaj v Rudolticích

Libchavy B       -    Ústí n/Orl. C      1:1 (0:1)

Rudoltice         -    Č.Třebová C      2:1 (0:1)

Libchavy B       -   Č.Třebová C       0:6 (0:4)

Rudoltice         -   Ústí n.Orl.C         0:1 (0:0)

Libchavy B       -   Rudoltice             3:4 (0:2)

Ústí n.Orl. C    -   Č.Třebová C        0:0 (0:0)

Libchavy B - Ústí n/Orl. C 1:1 (0:1)
Do utkání jsme vstoupili s odhodláním odčinit vysokou prohru z minulého turnaje. Hra se nám dařila, v poli jsme byli lepším týmem, ale opět jsme soupeře lehce pustili do vedení po chybě v obraně. Tentokrát jsme však ještě měli dost sil a zaslouženě jsme vyrovnali střelou Ondry Provazníka.

Libchavy B - Č.Třebová C 0:6 (0:4)
Utkání hrůzy. To nebudu ani komentovat. Chyby si rozebereme na tréninku.

Libchavy B - Rudoltice 3:4 (1:2)
Po debaklu s třebováky na nás visel splín a ne a ne se z něj dostat. Mohl nám z toho pomoci Ondra Provazník, ale své sólo neproměnil a platilo obecné „nedáš- dostaneš“. Naši obránci byli stále v roli diváků a ne aktivních hráčů v poli. Poločas jsme prohráli 2:0 a to spíše nemohoucností domácích přidat další branky. V druhém poločase se konečně Ondrovi podařilo zamířit do branky a hned to bylo veselejší. Ne však na dlouho. Opět chyba a prohráváme 3:1, další 4:1. Pak jsme sice zabojovali, Ondra přidal další dvě branky, ale na vyrovnání chyběl čas a síly.

Pozdrav pro nemocného Péťu Fógla, dnes jsi nám moc chyběl. Odehrát turnaj s 10 hráči není ještě v našich silách.

Brankář: Honza Adamec, Marek Šrom
V poli: Matěj Holub, Marek Šrom, Patrik Šalda, Lucka Aubusová, Ondra Provazník, Filip Kulhavý, Adam Provazník, Kryštof Fikejz, Patrik Svatoš, Honza Adamec