Cerekvice: Kusý – Coufal, Benko, Adamský, Růžička – Zeman, Řehák, Lorenc, Jandera / 77. Růžek/ - Dobr / 53. Schauer /, Dostál /69. Pražák/
Libchavy: Kollert –  Borovička, Karpíšek, Hoffman, Pražák  -  Čermák Zdeněk , Beneš Michal, Čada Tomáš, Blažek – Paukert Tomáš, Čermák Roman / 63. Špína Václav /

Rozhodčí: Jadrný Tomáš, AR 1: Svědiroh Miroslav  AR 2: Halva Radek
Střelci: Dobr 2, Lorenc, Jandera

ŽK: 1 : 0 – Schauer Jan
Diváků: 100

S třemi dorostenci v základní sestavě jsme nastoupili proti celku, který bojuje o postup. My máme však úplně jiné starosti a to hlavně po vítězství Sloupnice ve Vysokém Mýtě. K účasti na utkání našich hráčů se již nechci zmiňovat. Jinak našim 12 mušketýrům patří poděkovat za bojovný výkon a je nutné vyzdvihnout výkon naše nejstaršího našeho hráče Tomáše Kollerta a nejmladšího Míši Beneše. Domácím jsme vzdorovali až do 34. minutě, kdy ve skrumáži se orientoval zkušený Dobr a domácí vedli 1 : 0. Ve 42. minutě selhala naše ofsajdová past a Dobr utekl všem obešel i Colliho a bylo to 2 : 0. My jsme zahrozili též dvakrát: nejprve se Beneš dobře uvolnil, tvrdě vystřelil – střela šla však kousek mimo. Po té v poslední minutě 1.poločasu měl tutovku Tomáš Paukert, když po uvolnění obstřelil domácího brankáře, ale domácí hráč vykopl míč z brankové čáry – škoda……
Ve druhém poločase se v 60. minutě prosadil domácí Lorenc, když obešel naše dva obránce a bylo to 3 : 0. Konečnou podobu výsledku dal pak domácí Jandera, když se trefil krásnou střelou z trestného kopu. Další šance domácí již nevyužili a my jsme uhráli vzhledem k sestavě přijatelný výsledek.
Příští sobotu nás čeká derby s Ústím a výsledek bude i záviset  na poskládané sestavě a ochotě hráčů překonat zdravotní, osobní a pracovní překážky……