Vydáno dne 12. 05. 2010 (276 přečtení)

ALBRECHTICE - LIBCHAVY  0 : 3

Libchavy - Pinkava M. – Vaňous, Vítek, Peterka/65. Čeman/, Blažek – Čada, Beneš, Kalousek, Kovář L./75.Kalous/ – Pinkava L./85.Depeš/, Paukert/60.Nemšák/

Střelci – Kovář L., Beneš/PK/, Pinkava L.

Posílení o dva starší hráče (Čada, Paukert) jsme jeli do Albrechtic hájit 5.místo v tabulce. Od úvodních minut to byl vcelku vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, z naší strany by se dalo prvních 30.minut charakterizovat jako nepřesná nakopávaná. Poté jsme se uklidnili a začali hrát po zemi. Výsledkem byl “brejk“ Paukerta, který prošel přes dva protihráče (jednomu nasadil “housle“ a druhý ho jen těsně minul a sám se rozbil o zem), ale i zde se ukázala naše slabá stránka – zakončení, Paukert vystřelil pouze do domácího gólmana. Náš tlak se stupňoval, domácí bránili pouze za cenu faulů, a byli potrestáni, když si po faulu před vápnem postavil míč Lukáš Kovář a nádhernou střelou pod břevno nás poslal do vedení. Ve druhém poločase po úniku Paukerta a následném faulu jsme kopali penaltu. K exekuci se postavil Michal Beneš, a jak je u něj zvykem tak bez problému proměnil. Domácí zahrozili především po minelách v naší obraně, ovšem vždy se nám podařilo nebezpečí odvrátit. V 65. minutě vyslal kolmicí Beneš Pinkavu Lukáše v tváří tvář domácímu gólmanovi a ten
“šajtlí“ zvýšil na 3-0. Zápas jsme dohráli v poklidu až do konce, za zmínku snad stojí jen červená karta pro domácího hráče, který nesmyslně dal pěstí Čadovi. V dalším kole přivítáme na domácím hřišti lídra z Řetové, ale jak jsme viděli na podzim, hrát se s nimi taky dá.

Autor: Jakub Vítek