Libchavy: Kollert –  Borovička /70.Koupil/, Karpíšek, Vinzenz, Pražák  -  Čermák Zdeněk     / 55. Martinec/, Stejskal, Beneš, Blažek /87.Paukert/ -  Kopfštein, Martinák
Rychnov na M.: Kašpar – Sekanina Miroslav, Marek, Pospíšil, Grofol – Šmída, Maleňák, Černušák, Pánik – Křižanovský, Sekanina Pavel

Rozhodčí: Zavřel Aleš, AR 1: Felld Petr  AR 2: Habrda Miroslav
Náhrávky: Zdeněk Čermák, Kopfštein
ĆK: 1 : 0 – 67. Martinák
ŽK: 1 : 1 – Martinák - Grochol
Diváků: 100

Našemu posílenému kádru / oproti utkání v  Králíkách – přibyli Vinzenz, Borovička, Martinák, Martinec a Karpíšek /se podařil úvod, když již ve 4. minutě jsme se ujali vedení. To po rychlé akci míč pod sebe přistrčil Zdeněk Čermák Kubovi Martinákovi a ten tvrdou střelou prostřelil hostujícího brankáře a my jsme vedli 1 : 0. Hned v 6. minutě jsme měli další šanci, ale tu již Kuba Martinák nevyužil. Hosté zahrozili několika rychlými protiútoky, kdy naše obrana se z počátku utkání teprve hledala. Největší šanci hostů měl Marcel Pánik, který nastřelil tyč naši branky. Druhou naši branku přidal ve 22. minutě Míša Stejskal, který chytře rozehrál trestný kop, Zdeněk Čermák dobře zaclonil, Kuba Vinzenz míč přeběhl a ten zapadl k tyči hostující branky – 2 : 0.
Hosté byli fotbalovější, naši hráli bojovně.
Druhý poločas začal náporem hostů, který podpořilo i zbytečné vyloučení Kuby Martináka v 66. minutě a my jsme dohrávali o deseti. Hosté nás začali přehrávat, ovšem naše mužstvo  srdnatě odolávalo. Naši hráči se často dostávali do rychlých protiútoků, vyšel jim však pouze jeden a to v 78. minutě, kdy míč potáhl Milan Kopfštein, skvěle přihrál do úniku Michalovi Martincovi, který svůj únik zakončil tvrdou střelou k tyči a zajistil našemu mužstvu již tříbrankových náskok, který jsme již do konce utkání ubránili.
Boj o záchranu tedy pokračuje a zůstali jsem stále ve hře, do konce sezóny nás čeká utkání ve Verměřovicích, Pomezí a doma hrajeme s Březovou, která bojuje o postup.
Našim úspěchem bude pokud se v boji o záchranu udržíme až do posledního kola. Naši soupeři mají jednodušší vylosování. Škoda zbytečně ztracených bodů /Dobrouč, Mýto, Česká Třebová atd./.