Vysoké Mýto       -     Libchavy        0:0
Choceň                 -    Ústí n/Orlicí    0:2
Libchavy              -    Ústí n/Orlicí    0:1
Vysoké Mýto         -    Choceň           1:5
Libchavy              -    Choceň           1:1
Vysoké Mýto         -    Ústí n/Orlicí    5:0

Vysoké Mýto - Libchavy 0:0
Na úvod jsme dostali za soupeře silný celek domácích. Za hustého lijáku nám hned dali najevo kdo je doma. Prvních 5 minut jsme se nedostali ani za půlku. Ale postupně jsme hru vyrovnávali. Pracovali jsme zodpovědně v obraně a útočníci začínali zlobit. Celý tým makal jako jeden muž a tak jsme udrželi nulu do poločasu. Druhá půle začala stejně, domácí měli převahu a jen díky Matějovi v brance jsme neinkasovali. A jek už to v takových zápasech bývá, vypracoval jsme si i dvě slibné šance a mohli vyhrát. Gól nakonec nepadl, i když v posledních minutách to okolo naší brány létalo jako u Verdunu. Za naši bojovnost jsme si bod rozhodně zasloužili. Jak se říká štěstí přeje připraveným a musí se mu jít naproti.

Libchavy - Ústí n/Orlicí 0:1
Z celého turnaje jediný známí soupeř. A to byla asi škoda, neboť jsme začali bojácně a nechávali jsme soupeři hodně prostoru. Ústí toho využilo a dalo vedoucí branku. To nás probralo a začali jsme hrát fotbal. Hra byla vyrovnaná a my doufali ve vyrovnání. Do velmi slibné šance se těsně před koncem dostal Honza Hrabovský, ale zbrkle přestřelil. Škoda, kvůli pěti minutám jsme prohráli zápas.

Libchavy - Choceň 1:1
V posledním zápase bylo naším hlavním úkolem vstřelit branku. Proti technickému soupeři jsme pozměnili sestavu a pustili se do nich. Opět začalo hustě pršet a to nám svědčilo. Sice jsme měli několik okének v obraně, ale brance byl Matěj. Nestačil pouze na jednu střelu a prohrávali jsme 0:1. My jsme se nevzdali a konečně se nám podařilo vstřelit branku. Ještě před půlkou se brankou skvěle zorientoval Dan a nekompromisně vyrovnal 1:1. Po půlce jsme měli více ze hry, kopali jsme několik nebezpečných standartek, ale bohužel bez gólu.

Branka: Dan Sýkora

Brankář: Matěj Motyčka,
V poli: Matyáš Kollert, Filip Horníček, Honza Hrabovský, Honza Kalous, Natálka Horáková, Dáša Prášilová, Radek Benda, Jiří Kašpar, Patrik Šalda, Dan Sýkora, Ondra Provazník.

Na tento turnaj jsme jeli s cílem, potrápit favority, neudělat ostudu, vstřelit branku, získat nějaký bod a hlavně ukázat, že umíme hrát fotbal. Vše se nám podařilo splnit a byť nepostupujeme do závěrečného turnaje, všichni trenéři jsme byli spokojeni. Kdybyste viděli tu vůli a nasazení našich kluků a holek tak byste udělali to samé co trenéři po turnaji – před hráči jsme smekli a uklonili se jako vyjádření díku.

Kvalitně špinavé dresy budou prát kluci Kalousovi – díky.