Mladší přípravka B - turnaj v Libchavách

Libchavy B         -   Ústí n/Orl. C     2:0 (1:0)
Rudoltice            -   Č.Třebová C    1:3
Libchavy B         -  Č.Třebová C     4:3 (1:3)
Rudoltice            -  Ústí n.Orl.C       0:8
Libchavy B        -   Rudoltice          4:0 (4:0)
Ústí n.Orl. C      -   Č.Třebová C      4:1

Libchavy B - Ústí n/Orl. C 2:0 (1:0)
Konečně za krásného slunného počasí se nám na třetí pokus podařilo odehrát poslední turnaj okresního přeboru. V prvním utkání jsme nastoupili proti Ústí a utkání nám vyšlo jak herně tak i výsledkově. Hru jsme měli tentokrát pod kontrolou. Ústecké útočníky jsme nepustili na dostřel naší branky a Ondra Provazník nás dvěma góly dovedl k vítězství.

Libchavy B - Č.Třebová C 4:3 (1:3)
Utkání jsme sice začali mírným náporem, ale zapomněli jsme na zadní vrátka a k odraženému míči po našem rohu se dostal rychlonohý třebovský útočník a doběhl až do naší branky a prohrávali jsme 1:0. Kluci dále tlačili a výsledek se dostavil za nedlouho a Ondra Provazník vyrovnal na 1:1. Poté si vybral slabší chvilku v brance Honza Adamec a soupeř se dostal lehce do poločasového vedení 3:1. Do druhého poločasu jsme pozměnili sestavu a „třebováky“ zatlačili k jejich brance. Na 2:3 snížil Adam Provazník a nápor pokračoval, kdo vyrovnal na 3:3 si už nemůžu vzpomenout, ale to je jedno. Dokázali jsme hrát jako tým a kluci cítili, že dnes už prohrát nemůžou. Bojovali jako lvi a vítěznou branku dal Martin Misař.

Libchavy B - Rudoltice 4:0 (4:0)
V prvním poločase jsme se rychle dostali do vedení 4:0 a poté jsme dali šanci mladším klukům, aby předvedli své fotbalové vedení. Góĺ už se nám sice nepodařilo dát, ale na hřišti bylo vidět mnoho hezkých fotbalových akcí. Nasazení, bojovnost, hezké přihrávky, střely na branku. No prostě vše co k fotbalu patří.Libchavské fotbalové odpoledne zakončilo vyhlášení výsledků a pak už se všichni kluci a holky mohli těšit ze sladké odměny v podobě dortu.
Velký dík patří Matěji Holubovi a Kubovi Jarnému,kteří sportovně pomohli soupeři s Rudoltic a turnaj odehráli v jejich dresu.

Brankář: Míra Rus, Honza Adamec, Martin Misař
V poli: Lukáš Hájek, Marek Šrom, Patrik Šalda, Ondra Provazník, Adam Provazník, Patrik Svatoš, Venca Dvořák, Lucka Aubusová, Adam Provazník,Petr Fogl, Míra Rus, Honza Adamec, Martin Misař.