áčko:Libchavy - Březová 2:3
Vydáno dne 14. 06. 2010 (434 přečtení)

Libchavy: Kollert –  Paukert/70. Síč Petr/, Karpíšek, Čada, Hoffman  -  Čermák Zdeněk, Stejskal, Beneš, Blažek, Martinec -  Kopfštein /30. Koupil/
Březová: Ehrenberger Josef – Prudil, Schuppler, Kučera, Rada – Mikolin /79. Svoboda/, Deutsch, Ehrenberger Radek, Ryšavý / 46. Sauer/ – Bednář, Jež

Rozhodčí: Sůra Pavel, AR 1: Machala Jaroslav  AR 2: Pavlas Jiří, Delegát: Kristek Josef
Střelci: Blažek 2 – Ehrenberger Radek, Schuppler, Bednář
Náhrávky: Stejskal, Karpíšek
ŽK: 2 : 2  Blažek, Čada – Bednář, Rada
ČK: 1 : 0 – 89. Síč
Diváků: 100

Myslím si, že s I.B třídou jsme se rozloučili srdnatě a našim bojovníkům nelze nic vytknout. Proti fotbalově nejlepšímu mužstvu soutěže nám v prvním poločase hned dvakrát pomohly dobře postavené tyče naší branky a pak splálené šance hostů a dobrý výkon našeho brankáře. Hosté hráli a my jsme se jen bránili. Koncem poločasu, bylo to ve 44.minutě Míša Stejskal kopal rohový kop a Jarda Blažek se hlavou trefil a my jsme překvapivě vedli 1 : 0. Naše sestava se třemi dorostenci v základní sestavě byla v 30.minutě ještě oslabena o zraněného Milana Kopfšteina. Na druhý poločas jsme byli všichni moc zvědaví a čekali na první gól hostů a ten přišel v 60.minutě kdy se přesně s přímého kopu trefil Radek Ehrenberger. Hosté již spěchali neboť potřebovali vyhrát a na 2:1 se ujali vedení opět z přímého kopu, když se po centru prosadil vysoký Schuppler. To běžela 73. minuta. V následující minutě dlouhá přihrávka od Davida Karpíška přeskočila hostujícího brankáře a Jarda Blažek hlavou zajistil překvapivé vyrovnání na 2 : 2. V 88. minutě nám rozhodčí Sůra vyloučil Petra Síče za faul ze zadu a hosté se dočkali vítězné branky v 42.minutě kdy se prosadil Bednář, který si před tím zahrál evidentně rukou – 3 : 2.
Hosté vyhráli zaslouženě a u nás lze skutečně ocenit bojovnost.
Karty však jsou rozdány a změna výkonu rozhodčích ve druhém poločase byla jasná a diváci nejsou slepí.
Poznámka na závěr – škoda, že se na naši soutěž nedá sázet v Sazce či Fortuně, asi bychom si mohli i skvěle přilepšit. Posuďte sami: očekávané výsledky - Rychnov vyhraje v Poličce, Ústí prohraje ve Vysokém Mýtě a Sloupnice skvělým závěrem porazí Verměřovice.
 A všichni jsou zachráněni, ale to je prostě náš fotbal. O postupu do I.A třídy se rozhodne v Ústí , kde hraje Cerekvice a ta vyhraje i když postup bych  přál více Březové, neboť to je mužstvo skutečných fotbalistů.
No a my si zahrajeme okres s našim čistým svědomím………. i když  k záchraně by nám za určitých okolností pomohla výhra případně i bod v Pomezí, ale s přístupem některých našich fotbalistů, kteří budou opět v neděli chybět,  je to pouze utopie. Za sestup si však můžeme jen sami a nemá cenu se vymlouvat.
Radost nám všem udělala naše fotbalová školka, kdy se představilo ve vloženém minizápase v přestávce utkání 20 kluků a holek ve věku od 4 do 6 let – děkujeme celému kolektivu trenéru pod vedením Milana Šaldy za skvělou práci s dětmi.