20. KOLO ŽICHLÍNEK  :  LIBCHAVY  3 : 3

Libchavy – Řetová 1:5
Libchavy - Pinkava M. – Vaňous, Vítek, Peterka, Růžek/45.Blažek/ – Paukert, Beneš, Čada/70. Král/, Kovář L.– Kovář J./85.Kalous/, Pinkava L./65. Nemšák/

Střelec – Růžek

Ve čtvrtek jsme nastoupili v odloženém utkání proti lídrovi z Řetové. V nejsilnější možné sestavě jsme Řetové od úvodních minut odolávali. Ve 30. minutě jsme po krásné dalekonosné střele Růžka dokonce i vedli. Odpověď hostů přišla asi o 10 minut později, to když se naší obraně nepovedla offsidová past. A i když proti první střele skvěle zakročil Pinkava, na druhou už byl on i obránci krátcí. Po poločase začal úřadovat nejlepší střelec soutěže hostující Tomáš Bohunek a postupně poslal do naší sítě 3 góly. My jsme se už do pořádné šance nedostali a hosté přidali ještě jeden gól a stanovili tak konečné skóre 1:5.

Autor: Jakub Vítek

Žichlínek – Libchavy 3:3
Libchavy - Pinkava M. – Vaňous, Vítek, Dvořák, Peterka – Růžek, Beneš S., Kovář L., Pinkava L. – Kratochvíl, Kovář J.

Střelci – Beneš S., Pinkava L., Kovář J.

Pouze s 11 hráči jsme odcestovali do Žichlínku. Přivítal nás tam velice špatný terén ( za každým vápnem velké oraniště bláta). Po několika šancích se ujala až střela Standy Beneše ze střední vzdálenosti. Vyrovnání přišlo o chvíli později, když ještě před pomezní lajnou Kuba Vítek stihl míč, ale bohužel odkopem míče našel pouze před velkým vápnem hráče domácího celku a ten ranou pod břevno srovnal stav. Na špatném terénu se jen těžko dalo kombinovat. Po standartní situaci, kterou zahrával Jirka Kovář se k odraženému míči dostal Lukáš Pinkava a vrátil vedení opět na naší stranu. Ve druhém poločase domácí opět vyrovnali, když domácí hráč lehce prošel z kraje hřiště až do malého vápna a nedal Pinkavovi šanci. Následoval nespočet 100% šancí Jirky Kováře. Bohužel se mu povedlo proměnit pouze jednu jedinou a my těsně před koncem drželi jednogólové vedení. Bohužel pro nás přibližně 30 sekund před konečným hvizdem z dálky srovnal domácí hráč a my tak smutně přišli o 3 body…