Pomezí: Pecina Jiří – Mička, Šedý, Svoboda, Drobný – Coufal, Roušar / 60. Stýblo/, Krajíček, Kotouček – Pecina Petr / 46. Češka /, Nespěšný
Libchavy: Kollert – Borovička, Karpíšek, Čada, Pražák - Čermák Zdeněk, Stejskal,Paukert, Blažek, Martinec - Koupil /86. Kopfštein/

Náhrávky: Karpíšek, Koupil
ŽK: 2 : 2 – Pecina Jiří, Nespěšný – Pražák, Čada
Diváků: 100

Myslím si, že s I.B třídou jsme se rozloučili srdnatě a našim bojovníkům nelze nic vytknout. I tento týden mohu začít touto větou.
Pod dojmem jistého sestupu jsme skutečně bojovali a již v 5.minutě na pas Davida Karpíška nejvýše vyskočil Jarda Blažek a my jsme vedli 1 : 0. Domácím se snažili, ale vyrovnat se jim podařilo až po rohovém kopu v 31. minutě Kotoučkem. Druhý poločas měli domácí převahu, my jsme hrozili z rychlých protiútoků a 68.minutě dobře nacentroval Laďa Koupil a Jarda Blažek se opět vyznamenal a vsítil svůj druhý gól a my vedli 2 : 1. Jarda dal již svůj čtvrtý gól ve dvou zápasech a všechny hlavou. Škoda, že jeho střelecká forma a chuť hrát nepřišla dříve. To bychom určitě nespadli….Skvělý výkon podal náš brankář Tomáš Kollert, který nám zápas prostě vychytal. A ještě jeden pozoruhodný výkon jsme zaznamenali a to: po nemoci se do sestavy vrátil Radek Borovička a ve druhém poločase na místě pravého záložníky předvedl celou řadu skvělých okamžiků.
Ročník 2009-2010 je za námi a příští sezónu budeme hrát okresní přebor. Je potřeba doplnit mužstvo a hlavně navázat na dva poslední bojovné výkony a pokusit se za rok vrátit. Velkým pozitivem je zapracování mladých hráčů do základní sestavy: Tomášové Paukert a Čada 19.let, Standa Beneš 18 let, Jarda Blažek 20 let ukazují i cestu ostatním, že není potřeba se ničeho bát. Budeme muset stavět náš fotbal ne na jménech, ale na hráčích, kteří chtějí trénovat a hrát.
Jinak jsme velmi zklamaný z poměrů v našem fotbale. Věřil jsme, že po nástupu nového vedení ČMFS a i naše krajského, pro které jsme hlasovali dojde ke změnám. Je to však snad ještě horší. O sestupech a postupech se rozhoduje úplně někde jinde jen ne na hřišti – doporučuji si přečíst referáty a reakce na webových stránkách jednotlivých klubů k utkáním v Živanicích / divize/ a Letohradu /krajský přebor/, kde se zachraňoval Žamberk. Je přeci nenormální, když týden dopředu víme, kdo vyhraje či remizuje a to z úst nejpovolanějších………………
Ještě jednou se ozvu a zveřejníme účast hráčů na trénincích a další informace týkající se této sezóny.