Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Vinzenz, Konečný Jarmil /66. Hoffman Tomáš/  - Beneš Michal, Kopfštein, Stejskal, Kubišta Josef  - Bartakovič / 56.Martinec Michal/ , Blažek / 76.Ďuriš Daniel/
Čermná: Faltejsek Michal - Jelínek, Vacek, Janků, Novák - Pecháček Jan, Mareš, Havel /82.Bednář/, Bílý - Marek, Formánek / 60.Pecháček Robin/

Rozhodčí: Sobotka Josef, AR 1: Kmoch Tomáš AR 2: Kopfštein Milan st. /laik/

Náhrávky: Stejskal 2, Karpíšek, Konečný Jarmil
ŽK: 3 : 1 -Blažek, Hoffman, Martinec - Havel
ČK: 0 : 1 - 59. Pecháček Jan
Diváků: 100

Naše první utkání v okresním přeboru se hrálo na velice pěkném terénu, i když místy podmáčeném. Naše mužstvo bylo v letní přestávce posíleno o tři mladé hráče z Ústí nad Orlicí - Ondru Bartakoviče, Pepu Kubištu a Dana Ďuriše a na hostování přišel velmi zkušený Jarmil Konečný z České Třebové. Začali jsme náporem, ale stačila jedna standardní situace hostů a v 7.minutě, kdy si na centr naběhl vysoký Havel a našemu brankáři Kollertovi nedal šanci a hosté vedli 0 : 1.
Po té jsme se snažili vyrovnat, ale hosté velice dobře bránili.V jejich brance však stál mladý Faltejsek Michal, který i velice těžké střely vyrazil či chytil. Dali jsme dvě branky, které však neplatily pro ofsajd, který velice sportovně odmával náš rozhodčí Milan Kopfštein, který zaskočil za nepřítomného rozhodčího. Tlak nám úspěch v prvním poločase vyrovnání nepřinesl a  vyhráli jsme pouze na rohy - 4 : 0. Za hosty hrozil jen po standardních situacích svými hlavičkami Havel.
Druhý počas začal šancí hostí, ale Marek střílel vedle. Pak však začalo galapředstavení našeho Jardy Blažka. V 52. minutě Míša Stejskal rozehrál trestný kop, na míč naběhl David Karpíšek a nastřelil tyč. Jarda Blažek stál na správném místě, prostřelil vše co stálo před ním a vyrovnal na 1 : 1. V 59. minutě byl za faul zezadu na Míšu Stejskala vyloučen hostující Pecháček Jan a hosté šli do deseti.  Hned v 60. minutě našel ideálně Jardu Blažka Míša Stejskal a ten nezaváhal a zajistil nám vedení 2 : 1. Pak přišla v 64. minutě naše další  pěkná akce po levé straně a svou skvělou koncovku prokázal opět Jarda Blažek a završil svůj hatrik - 3 : 1.
Jarda Blažek - byla to jeho 7. branka ve třech po sobě jdoucích mistrovských utkání /Březová 2, Pomezí 2 - v I.B. třídě/, nejprve to byly čtyři hlavou a nyní tři levou nohou. Pokud si dobře pamatuji tak náš poslední  hatrik při mistrovském utkání zaznamenal před několika lety Jirka Motl v utkání z Ústím nad Orlicí B.
V utkání  jsme měli dále převahu, ale našim dalším hráčům vstřelit gól zatím není souzeno. V 80. minutě pak musel hřiště opustit Míša Stejskal, kterého zranil výborný hráč hostí Vladimír Havel. Ten svého zákroku litoval a nechal se i vystřídat. Velice sportovní gesto. Počet hráčů na hřišti se vyrovnal, neboť jsme měli již vystřídáno.
Na rohy jsme vyhráli 10 : 0. Nejlepšími hráči u jednotlivých mužstev byli vyhlášeni a věcnou cenu od sponzora utkání Pivovaru Holba obdrželi: Blažek Jarda a Faltejsek Michal.